Prešov- Operátor výroby, vhodné aj pre absolventov

Gi Group Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Ihneď po pohovore
Ponúkaný plat (brutto)
OD 650

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v automobilovom priemysle
- obsluha výrobných liniek
- kontrola kvality a kvantity vyrábaných výrobkov
- manipulácia s materiálom
- 3 zmenná prevádzka

- práca na hlavný pracovný pomer
- pre vysokoproduktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu
- stravovanie priamo v areáli výrobného podniku
- práca v príjemnom prostredí poprednej medzinárodnej spoločnosti
- vyplácané zákonné príplatky za prácu nadčas
- príplatky za poobednú a nočnú zmenu nad rámec zákona
- starostlivosť koordinátora
- možnosť nadčasov

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- pracovné návyky
- zmysel pre detail
- trpezlivosť

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 42 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group Slovakia, s.r.o.
Masaryková 22
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 3208067   Dátum zverejnenia: 20.11.2017