Operátor - Montážny pracovník v automobilovom priemysle!

Gi Group Slovakia s.r.o.

Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj, Partizánske, Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 600€ v hrubom/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na výrobnej linke
• Montáž a balenie komponentov
• Nie klasická pásová výroba

• Príplatky podľa Zákonníka Práce
• Stravné lístky
• 13. plat
• Možnosť nadčasov
• Zálohy
• Bezplatná autobusová doprava v smere Prievidza - Bánovce nad Bebravou a späť, Partizánske- Bánovce nad Bebravou a späť,TOPOĽČANY- BÁNOVCE N/B a späť.
• Príjemné pracovné prostredie
• Práca v stabilnej spoločnosti

Ak Vás táto ponuka práce zaujala, pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor. Nezabudnite prosím uviesť súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej personálnej databáze.Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Možnosť kontaktovať telefonicky v čase od 10:00 do 13:30. Tel: 00420917611239

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná Talianska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou elektro-súčiastok v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

• Manuálna zručnosť
• Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
• Dobrý zdravotný stav
• Zodpovedný prístup k práci
• Flexibilita, spoľahlivosť
• Skúsenosť s prácou na pc - základy

GI GROUP JE JEDNA Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH CELOSVETOVÝCH SPOLOČNOSTÍ, KTORÁ POSKYTUJE SLUŽBY ZAMERANÉ NA ROZVOJ TRHU PRÁCE. PÔSOBÍME V OBLASTIACH TEMPORARY HELP /Dočasné pridelenie/, PERMANENT PLACEMENT, OUTSOURCING, OUTPLACEMENT, HR PORADENSTVO A ĎALŠÍCH DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB. PROSTREDNÍCTVOM NAŠICH SLUŽIEB CHCEME, PRISPIEŤ K ROZVOJU TRHU PRÁCE A ZDÔRAZŇOVAŤ OSOBNÚ A SPOLOČENSKÚ HODNOTU PRÁCE. AKTUÁLNE PÔSOBÍME V 42 KRAJINÁCH SVETA, KDE SLOVENSKO JE JEDNOU Z NICH.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gi Group Slovakia, s.r.o.
Pekárska 40
91701 Trnava
ID: 2539803   Dátum zverejnenia: 9.5.2017