Reagujte bez životopisu

Skladník

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice okolie, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
Od 920 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem stať sa súčasťou spoločnosti, ktorá je medzinárodným lídrom vo výrobe high-tech automobilových systémov? Potom hľadáme práve Teba ak:

- vidíš svoju kariéru v oblasti logistiky
- máš platný VZV preukaz
- práca s počítačom je Tvojou bežnou súčasťou
- si dynamický typ s chuťou neustále napredovať

Požadujeme:

- ukončené stredoškolské vzdelanie
- prax na pozícii je výhodou
- dynamická osobnosť s chuťou učiť sa novým zručnostiam/ pozícia vhodná aj pre absolventa
- aktívny VZV preukaz
- ovládanie práce s PC podmienkou

Benefity:

- variabilná zložka mzdy,
- dochádzkový bonus,
- príplatky nad rámec zákonníka práce,
- cafeteria,
- multisport karta,
- kurzy pre zamestnancov na podporu rozvoja,
- množstvo firemných podujatí pre zamestnancov ako aj rodinných príslušníkov,
- bezplatná doprava / bonus na dochádzanie na vybraných trasách;

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=

Podnikové stravovanie
Firemné rekreačné zariadenia
Vzdelávacie kurzy, školenia
Príspevok na pracovné oblečenie
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Pracovné oblečenie
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Kafetéria
Manažérsky motivačný program
Firemné akcie
Bonusy/prémia
Príspevok na dopravu
Firemný tréner/osobnostný kouč

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.
Vďaka našej aktívnej prítomnosti a strategickým partnerom, sme prítomní vo viac ako 57 krajinách Európy, Afriky, Ázie a Ameriky.

Staffing Industry Analysts (spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom a analýzou trhu práce) pokladá Gi Group za jednu z najväčších personálnych agentúr v celosvetovom meradle.
Gi Group je členom WEC, Medzinárodnej konfederácie pracovných agentúr (World Employment Confederation).

V roku 2017 poskytovala Gi Group služby viac ako 20.000 firmám, s obratom 2 miliárd Eur.

Poskytujeme služby všetkým druhom klientov. Ako firma so silne rozvinutou profesionalitou na medzinárodnej úrovni, realizujeme komplexné projekty (napr. Site Management Service, Assessment Center) a to prostredníctvom špecializovaných divízii a oduševnených miestnych i medzinárodných tímov.

Pre viac informácií: www.gigroup.com