Reagujte bez životopisu

Operátor výroby na SMT linkách v okolí Košíc. Mzda od 1100€. Čisté prostredie.

Gi Group HR Services Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice okolie, Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba elektronických komponentov pre vozidlá - kamery, senzory a pod.
- Obsluha automatizovaných SMT liniek.
- Práca s dielmi používanými v elektronike.
- Zhodnotenie a vizuálna kontrola vyrobených dielov.
- Práca so zobrazovacími jednotkami - navolenie správneho programu a materiálu.
- Dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku podľa zásad 5S

Priemerná mesačná mzda na pozícii cca 1100 - 1300 EUR/mesiac po odpracovaní celého mesiaca. Základná nástupná mzda 923,08 € + Príplatky za nočné zmeny + Garantovaný 13. plat + Kvartálny bonus + Cestovné + Zvýhodnené stravovanie + Príplatky aj nad rámec zákonníka práce
Zmennosť:
12 hodinová 3-zmenka: denná, nočná,voľno - striedanie 2x krátky (3 pracovné dni) a 1x dlhý týždeň (4 pracovné dni), víkendy voľné
12 hodinová 4-zmenka - denná, nočná 2 dni voľna.

Požadujeme:

- Stredoškolské vzdelanie - maturita, alebo vyučenie
- Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti - Pozícia vhodná aj pre absolventov technických odborov
- Prax na SMT linkách výhodou
- Zmysel pre poriadok, čistotu a dodržiavanie pravidiel

Benefity:

- Príspevok na cestovné
- 13-ty plat
- Kvartálne bonusy na základe výsledkov
- Možnosť kariérneho postupu

Zašlite nám svoj životopis. Viac podobných pozícií nájdete na https://sk.gigroup.com/ponuky-prace/?job=%26placeOfWork=

Podnikové stravovanie
Firemné rekreačné zariadenia
Vzdelávacie kurzy, školenia
Príspevok na pracovné oblečenie
Bonusy/prémia
13. plat
Pracovné oblečenie
Príspevok na dopravu
Občerstvenie na pracovisku
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Gi Group je jednou z najvýznamnejších celosvetových spoločností, ktorá poskytuje služby zamerané na rozvoj trhu práce. Pôsobí v oblasti získavania stálych a dočasných zamestnancov, vyhľadávania a výberu, HR poradenstva a vzdelávania, ako aj v oblasti doplnkových služieb.
Vďaka našej aktívnej prítomnosti a strategickým partnerom, sme prítomní vo viac ako 57 krajinách Európy, Afriky, Ázie a Ameriky.

Staffing Industry Analysts (spoločnosť zaoberajúca sa prieskumom a analýzou trhu práce) pokladá Gi Group za jednu z najväčších personálnych agentúr v celosvetovom meradle.
Gi Group je členom WEC, Medzinárodnej konfederácie pracovných agentúr (World Employment Confederation).

V roku 2017 poskytovala Gi Group služby viac ako 20.000 firmám, s obratom 2 miliárd Eur.

Poskytujeme služby všetkým druhom klientov. Ako firma so silne rozvinutou profesionalitou na medzinárodnej úrovni, realizujeme komplexné projekty (napr. Site Management Service, Assessment Center) a to prostredníctvom špecializovaných divízii a oduševnených miestnych i medzinárodných tímov.

Pre viac informácií: www.gigroup.com