Máš rád armádne a policajné vybavenie? Máme pozíciu pre teba! - nákupné centrum Polus (Predavač)

GHT, s.r.o.

Miesto práce
Nákupne centrum Polus, Vajnorská 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nadchýňa armádne a policajné vybavenie, umenie prežiť, streľba, airsoft či turistika? Tvoje hobby ťa môže živiť... Náš sortiment je sen každého outdoor/military nadšenca. Máme všetko, čo treba pre tieto hobby! Ak máš tieto veci rád, spoj príjemné z užitočným... Prenes svoje nadšenie na zákazníka a my ťa za to slušne zaplatíme. Pritom stretneš kopu ľudí podobnej krvnej skupiny. Môže byť?

Náplňou Tvojho dňa bude:

- uvítať a sprevádzať zákazníkov,
- vedieť ich nasmerovať a poradiť pri výbere oblečenia a príslušenstva,
- priebežne dopĺňať vystavený tovar,
- zabezpezpečiť dostupnosť tovaru - od jeho objednania až po predaj,
- spracovávať objednávky, sťažnosti, reklamácie a výmeny tovaru,
- budovať vzťahy s komunitou

• výrazné zamestnanecké zľavy
• motivačné súťaže
• mzda vždy načas
• štýlový pracovný odev v štýle outdoor / military
• školenia v rámci firmy = vedomostný a osobnostný rast
• sebarealizácia v mladom, dynamickom kolektíve a priateľskej atmosfére
• práca s atraktívnym sortimentom
• možnosť kariérneho rastu
• najhorúcejšie novinky z oblasti, v ktorej pôsobíme ako prvý na Slovensku
• firemné teambuildingy s možnosťou odskúšania predávaného sortimentu
• stravné lístky

Napíš nám, PREČO by si PRÁVE TY mal dostať túto príležitosť- nemusí to byť dlhé, stačí ak to bude poriadne ,,naštartované". Nepotrebujeme aby si mal v ruke 5 diplomov či certifikátov. Stačí ak máš správny prístup a nadšenie, o ostatné sa postaráme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

GHT, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá prevádzkuje predajňu Muničák. Naším sortimentom je predovšetkým vybavenie pre airsoft , military, security, survival a paintball.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GHT, s.r.o.
P.O.Box 85
850 05 Bratislava 55
ID: 3321649   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou