Predavač/-ka v novinovom stánku Trnava (Družba)

GGT a. s.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
540 EUR/mesiac+zákonom stanovené príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj tovaru ( tlač, tabakové výrobky – výhodou je znalosť tabakového sortimentu )
- predaj doplnkového tovaru a služieb ( TIPOS – uchádzač bude zaškolený )

- úväzok: 26,5 hod. - práca na skrátený úväzok – práca vhodná aj pre ZŤP, dôchodcu

- práca v stabilnej spoločnosti

- záujemcov poprosíme o zaslanie životopisu na mailovú adresu [email protected]
- vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovore
- bližšie informácie na tel.č. 0911 068 443 – Bilecová Emília

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

zodpovednosť
zmysel pre poriadok
príjemné vystupovanie

Spoločnosť GGT a.s. patrí medzi najväčšie obchodné spoločnosti na Slovensku, je najväčším distribútorom tabaku a tabakových výrobkov v SR. GGT je moderná spoločnosť, ktorej cieľom je neustále zlepšovanie a dosahovanie čo najlepších výsledkov v oblasti podnikania, upevňovanie svojej pozície na slovenskom aj medzinárodnom poli.
GGT a.s. /Ideme kam chceme....a Vy? Ste iný?....aj my!/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4792203  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 540 EUR/mesiac