Referent pre skladové hospodárstvo, pobočka Košice

GGT a. s.

Miesto práce
Košice IV, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiackoncoročné odmeny až do výšky platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia a tlač dokladov skladového hospodárstva:
dodacie listy, prevodky,výdajky
- práca s ceninami
- kontrola už vytlačených dokladov a príprava pre expedíciu
- dohľad nad obehom dokladov v sklade
- spolupráca s oddeleniami spoločnosti
- účasť na inventúrach

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa strednej školy, stačí mať chuť a aktívny prístup k práci. Ide o prácu v stabilnej a stále sa rozvíjajúcej spoločnosti, s možnosťou odborného rastu. Výborný kolektív a pracovné prostredie.

* Callio karta
* fruit days
* multisport karta
* vianočný večierok
* teambuilding
* motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade, že vás daná pracovná ponuka zaujala, prosím neváhajte nám poslať svoje CV na adresu: [email protected].
Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
A ešte aby som nezabudla adresa pracoviska:
Ulica Andreja Kvasa 3
04017 Košice
Rozhodnutia pre lepší život sa môžu robiť aj posledný mesiac v roku. Tešíme sa na Vás:-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Ste iný? Aj my?
Ceníme si aktívny prístup k práci, zodpovednosť a dôslednosť, komunikačné schopnosti a odolnosť voči stresu. Ak hľadáte dlhodobú a nie jednotvárnu prácu, tak toto je práca pre Vás.
Ideme kam chceme a Vy?

Spoločnosť GGT a.s. patrí medzi najväčšie obchodné spoločnosti na Slovensku, je najväčším distribútorom tabaku a tabakových výrobkov v SR. GGT je moderná spoločnosť, ktorej cieľom je neustále zlepšovanie a dosahovanie čo najlepších výsledkov v oblasti podnikania, upevňovanie svojej pozície na slovenskom aj medzinárodnom poli.
GGT a.s. /Ideme kam chceme....a Vy? Ste iný?....aj my!/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4214999  Dátum zverejnenia: 2.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac