Asistentka riaditeľa

GGT a. s.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacMožnosť úpravy platu po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť GGT a.s. obsadzuje voľné pracovné miesto asistentky OR.

Do Vašich rúk zveríme:
- plánovanie a evidenciu termínov stretnutí a rokovaní riaditeľa oddelenia
- zabezpečovanie pracovných stretnutí oddelenia obchodu po organizačnej stránke
(program stretnutia, materiály na stretnutie, zápis zo stretnutia)
- príprava materiálov na obchodné rokovania, podľa pokynov nadriadeného
- spracovanie, sumarizácia a pravidelné updatovanie reportov a dokumentácie podľa
pokynov nadriadeného
- zabezpečenie komunikácie k zamestnancom spoločnosti a obchodným partnerom v rámci jemu pridelených zodpovedností a povinností
- dôsledné a včasné dodržiavanie interných príkazov a smerníc v rámci oddelenia
- spracovanie korešpondencie
- zabezpečenie pohostenia návštev

- odborný rast, sebarealizácia a príjemné pracovné prostredie
- výborný kolektív
- zabezpečené stravovanie v našej jedálni
- fruit days
- multisport karta
- vianočný večierok
- mikulášsky balíček
- káva, čaj, voda na pracovisku
- teambuilding
- možnosť parkovania zdarma
- motivujúce finančné ohodnotenie
- koncoročné odmeny až do výšky platu

Túžite po zmene vo Vašom živote? Ponúkame Vám príležitosť začať rok 2020 v novej práci, v novom kolektíve, s novým riaditeľom. Ak máte záujem pošlite nám Vaše CV. Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti všetkým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- potreba praxe na podobnej pozícii + vysokoškolské vzdelanie
- odolnosť voči stresu
- príjemné vystupovanie
- aktívny prístup k práci
- organizačné schopnosti
- zodpovednosť a dôslednosť
- časová flexibilita

Spoločnosť GGT a.s. patrí medzi najväčšie obchodné spoločnosti na Slovensku, je najväčším distribútorom tabaku a tabakových výrobkov v SR. GGT je moderná spoločnosť, ktorej cieľom je neustále zlepšovanie a dosahovanie čo najlepších výsledkov v oblasti podnikania, upevňovanie svojej pozície na slovenskom aj medzinárodnom poli.
GGT a.s. /Ideme kam chceme....a Vy? Ste iný?....aj my!/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3867292  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac