Senior tovarový analytik

GGT a. s.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
január 2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac nástupný plat 2000 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu TOVAROVÝ ANALYTIK SENIOR, ktorý má rád prácu s číslami, v exceli je ako doma a má vzťah k marketingu.

Ako bude vyzerať Váš pracovný deň u nás a čo bude Vašou náplňou práce?
- navrhovanie kvalitativných ukazovateľov na monitorovanie požiadaviek na trhu
- zhromažďovanie informácií o trhu a analyzovanie údajov v oblastiach nákupu, tovarových kategórií a marketingu
- sledovanie výkonnosti a efektívnosti v oblastiach nákupu, tovarových kategórií a marketingu
-pravidelné reportovanie, príprava prezentácií a následná interpretácia výsledkov jednotlivých analýz
- monitoring požiadaviek trhu a podieľanie sa na implementácii do obchodnej ponuky spoločnosti
- príprava predikcie nákupného správania zákazníkov (dlhodobé a krátkodobé predikcie)
- vytváranie plánov predaja
- spolupráca s oddelením marketingu na tvorbe ponuky
- pripomienkovanie dokumentov v rámci procesu nasadzovania zmien v informačných systémoch.

- odborný rast, sebarealizácia a pracovné prostredie
- možnosť realizácie svojej vízie
- výborný kolektív
- zabezpečené stravovanie v našej jedálni
- fruit days
- multisport karta
- vianočný večierok
- mikulášsky balíček
- káva, čaj, voda na pracovisku
- teambuilding
- možnosť parkovania zdarma
- motivujúce finančné ohodnotenie
- koncoročné odmeny až do výšky platu

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Tešíme sa na Vás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- teoretické a praktické znalosti v oblasti analýzy a spracovania dát
- analytické myslenie
- spoľahlivosť, zodpovednosť, systematickosť, dôslednosť, flexibilita
- schopnosť samostatného riešenia problémov
- komunikačné a organizačné schopnosti
- aktívny prístup k práci
- skúsenosti so zberom a vyhodnocovaním požiadaviek na trhu
- rozmýšľanie v súvislostiach
- profesionálne vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti

Spoločnosť GGT a.s. patrí medzi najväčšie obchodné spoločnosti na Slovensku, je najväčším distribútorom tabaku a tabakových výrobkov v SR. GGT je moderná spoločnosť, ktorej cieľom je neustále zlepšovanie a dosahovanie čo najlepších výsledkov v oblasti podnikania, upevňovanie svojej pozície na slovenskom aj medzinárodnom poli.
GGT a.s. /Ideme kam chceme....a Vy? Ste iný?....aj my!/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GGT a. s.
Stará Vajnorská 9
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
ID: 3815584  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiacnástupný plat 2000 eur brutto