Grafik (web)/ Copywriter

GGT a. s.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Nové Mesto
Termín nástupu
17.02.2019
1.100 až 1.450 Eur brutto v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v dynamickom svete elektronického obchodu a vidieť svoju prácu v online svete? Staň sa súčasťou skupiny Grafobal Group a nového projektu v našej dcérskej spoločnosti. U nás budeš mať možnosť využiť svoj potenciál naplno!

- Svoju kreativitu, grafické cítenie a programátorské zručnosti a skúsenosti využiješ u nás pri:

- tvorbe grafických návrhov (online grafika), tvorba propagačnej grafiky, ilustrácii, bannerov
- návrhy a tvorba kreatívnych konceptov (Photoshop, Illustrator)
- správa sociálnych sietí a marketingová komunikácia (facebook, google+, instagram, twitter, youtube
- sledovanie nových trendov
- asistencia a pomoc pri tvorbe marketingových aktivít spoločnosti
- kooperácia s viacerými oddeleniami spoločnosti, najmä s obchodným oddelením
- tvorbe online marketingovej grafiky
- (internetová reklama, tvorba jednoduchého webdizajnu, rôzne vizuály a templates...)
- tvorba ideových návrhoch a realizácií online reklamných kampaní
- príležitostne sa vyskytne aj offline grafika (print, POS, outdoor)
- aktualizácia, tvorba podstránok HTML+ CSS
- tvorba popisov k jednotlivým produktom a produktovým kategóriám podľa pravidiel SEO, na mieru cieľovej skupine vo vhodnom komunikačnom tóne
- písanie reklamných textov pre internetové prostredie

- jedinečná možnosť kariérneho rastu a vzdelávania sa v odbore

V prípade ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám spolu so životopisom aj portfólio tvojich prác. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov zodpovedajúcich našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, grafika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy

• Grafické a estetické cítenie, zmysel pre detail
• Skúsenosť s grafikou pre online
• Programátorské zručnosti a znalosti web technológií
• Samostatnosť a schopnosť prevziať zodpovednosť za zverené projekty
• Nutnosť doťahovať veci do konca, byť tímovým hráčom
• Vysoká kreativita a vášeň pre online svet/sledovanie trendov je nevyhnutné

Spoločnosť GGT a.s. patrí medzi najväčšie obchodné spoločnosti na Slovensku, je najväčším distribútorom tabaku a tabakových výrobkov v SR. GGT je moderná spoločnosť, ktorej cieľom je neustále zlepšovanie a dosahovanie čo najlepších výsledkov v oblasti podnikania, upevňovanie svojej pozície na slovenskom aj medzinárodnom poli.
GGT a.s. /Ideme kam chceme....a Vy? Ste iný?....aj my!/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3584234  Dátum zverejnenia: 22.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1.100 až 1.450 Eur brutto v závislosti od praxe a skúseností