Špecialista zákazníckej podpory

GGFS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

telefonický a emailový kontakt so zákazníkmi

poskytovanie odborných informácií a riešenie otázok zákazníkov telefonicky alebo písomne v súlade so stanovenými procesmi

evidencia dát v informačnom systéme - administratívna podpora

príprava zmluvnej dokumentácie, korešpondencie a rôznych iných dokumentov
monitoring, spracovanie štatistických údajov, reporty

komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnu osobu so zmyslom pre detail.

Spoločnosť GGFS s.r.o. spadá do širšieho portfólia spoločností holdingu Grafobal Group a.s. Hlavnou náplňou je:
- zastrešovanie retailových aktivít skupiny v oblasti poskytovania špecializovaných finančných produktov,
- vydávanie elektronických stravovacích poukážok, predplatných a darčekových kariet,
- konzultačné služby, návrh, príprava a implementácia kartových systémov podľa potreby zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Sasinkova 5
811 08 Bratislava
ID: 3443893   Dátum zverejnenia: 3.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850