Energetik/-čka

GGE a.s.

Miesto práce
Energetika Sereď, s.r.o., Mlynárska, Sereď
Termín nástupu
1.7.2024 /dohodou
1 700 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť upravená podľa skúsenosti kandidáta. Ročná odmena podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a dodržiavanie plynulého chodu prevádzky, kontroluje a zodpovedá za dodržiavanie prevádzkového poriadku,
  • dohľad nad plnením plánov (výroby energií, sledovanie nákladov, spotreby palív...),
  • sledovanie, vyhodnocovanie a navrhovanie technických, ekonomických a organizačných zmien vylepšujúcich chod prevádzky a jej hospodárskych výsledkov,
  • navrhovanie a následne kontrolovanie agendy vo výrobe a distribúcii tepla a vo výrobe elektriny, denné nahlasovanie údajov do systému ISOM – OKTE,
  • podieľanie sa na plnení povinností voči úradom a kontrolným orgánom, spolupráca so štátnymi inštitúciami (MH SR, SIEA, ÚRSO, SMÚ, OI,SMI a pod.) pri spracovaní výkazov a poskytovaní informácii v zmysle platnej legislatívy,
  • spracovávanie prevádzkových záznamov a údajov meracích a registračných prístrojov vo výrobe a spotrebe energií a vykonávanie analýzy sledovaných údajov,
  • koordinácia servisných činností prevádzky, spolupráca so servisnými, organizáciami,
  • zabezpečovanie a koordinovanie odborných prehliadok, skúšok a opráv energetických zariadení, zodpovednosť za evidencie porúch, spolupráca pri odstraňovaní porúch,
  • spolupráca pri vypracovávaní plánov údržby, opráv, rekonštrukcie a modernizácie EZ,
  • podieľanie sa na vytváraní plánov investícii,
  • podieľanie sa na plnení povinností vyplývajúcich zo zmluvných vzťahov s odberateľmi a dodávateľmi,
  • kontrola a riadenie činností dispečerov,
  • zabezpečenie prevádzky výroby pitnej vody, opráv a revízií,

  • finančné príspevky pri dôležitých životných okamihoch (narodeniny, dĺžka zamestnaneckého pomeru, narodenie dieťaťa a iné),
  • príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),
  • odchodné do dôchodku nad rámec zákona,
  • príspevok na stravu nad rámec zákona,
  • odmena za odporučenie kandidáta,
  • odborné a jazykové vzdelávanie pre zamestnancov,
  • ponuka on-line seminárov na osobný “well being”,
  • psychologické, právne a finančné poradenstvo,
  • príjemná, rodinná atmosféra na pracovisku,
  • mikulášske balíčky pre deti zamestnancov,
  • rôzne firemné akcie a teambuildingy.

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť Energetika Sereď s.r.o., ktorá je súčasťou skupiny GGE.
Miesto výkonu práce je Sereď. Prac. miesto sa obsadzuje na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika, elektroenergetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ vzdelanie podmienkou (odbor energetika),
  • analytické, koncepčné a logické myslenie,
  • skúsenosti v energetike veľkou výhodou,
  • skúsenosti so systémom OKTE vítané,
  • znalosť EXCEL na pokročilej úrovni,
  • pozícia vhodná aj pre absolventa,
  • komunikatívny, spoľahlivý,
  • samostatnosť, dôslednosť,
  • priateľský, tímový hráč.

GGE patrí k popredným slovenským energetickým skupinám. Investujeme do rôznych oblastí energetického priemyslu, od výroby a distribúcie až po dodávku. Taktiež sme jeden z mála energetických skupín, ktoré rozsiahlo investujú do výrobných kapacít a inovácií. Vďaka silnému finančnému zázemiu sme vyhľadávaným a stabilným investičným partnerom pri výstavbe energetických projektov.
Spoločnosť bola založená v roku 2007. Už viac ako 10 rokov sa nám, ako aj skupine, darí udržiavať trend rastu vo väčšine segmentov, do ktorých sme vstúpili. Momentálne pôsobíme na slovenskom a poľskom trhu.
Podčiarknutím nášho úspešného nástupu, ako aj ďalšieho rozvoja a rastu, je aj to, že sme sa stali atraktívnou investičnou príležitosťou pre britský investičný fond Infracapital, ktorý je súčasťou globálnej finančno-poisťovacej skupiny Prudential. Od roku 2015 je tak Infracapital strategickým investorom v GGE, a skupine a našim klientom priniesol hlbšie medzinárodné zázemie, posilnil našu stabilitu a je garanciou našej spoľahlivosti a ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nadežda Skalská
Tel.: +421904073355
E-mail: poslať životopis
ID: 4826774  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac