Trading Specialist Junior

GGE a.s.

ROSUM, Bajkalská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.7.2024 / dohodou
2 000 EUR/mesiacMesačná mzda v závislosti od skúseností a zručností kandidáta, plus ročný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • ​podieľanie sa na príprave stratégie nákupu pre plyn a elektrickú energiu,
  • príprava podkladov a realizácia nákupu pre Koncových zákazníkov,
  • práca s Excelom a s internými systémami spoločnosti,
  • participácia sa na dennom plánovaní pozícií,
  • komplexná podpora nákupného oddelenia,
  • administratívne spracovanie dokumentov,
  • agenda riadenia risk policy,
  • dodržiavanie smerníc skupiny GGE a zamestnávateľa,
  • a ďalšie iné úlohy na základe pokynov nadriadeného.

  • finančné príspevky pri dôležitých životných okamihoch (narodeniny, dĺžka zamestnaneckého pomeru, narodenie dieťaťa a iné),
  • príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier),
  • odchodné do dôchodku nad rámec zákona,
  • príspevok na stravu nad rámec zákona,
  • príspevok na vybavenie home office,
  • odmena za odporučenie kandidáta,
  • možnosť Home Officu pre zamestnancov 2dni/týždeň,
  • odborné a jazykové vzdelávanie pre zamestnancov,
  • ponuka on-line seminárov na osobný “well being”,
  • psychologické, právne a finančné poradenstvo,
  • príjemná, rodinná atmosféra na pracovisku,
  • mikulášske balíčky pre deti zamestnancov,
  • rôzne firemné akcie a teambuildingy,
  • čerstvé ovocie 2x do týždňa,
  • vynikajúca, kvalitná káva,
  • flexibilný pracovný čas,
  • zdieľané parkovanie,
  • multisportkarta.

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť ELGAS s.r.o. v SR, ktorá je súčasťou skupiny GGE na Slovensku.
Miesto výkonu práce je ROSUM, Bajkalská 19B, BA. Uprednostníme kandidátov so skúsenosťami z energetiky.
Pracovné miesto sa obsadzuje na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia. Práca je aj v "open space".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika, technické zameranie a pod.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Nákupca komodít, Portfólio manažér

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti na podobnej pozícii, z oblasti energetiky výhodou,
  • proaktívny a iniciatívny prístup k práci a k zákazníkom,
  • základné ekonomické a finančné znalosti,
  • flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť,
  • komunikačné a vyjednávacie schopnosti,
  • vysoký dôraz na detail a precíznosť,
  • chuť ďalej sa rozvíjať v energetike.

GGE patrí k popredným slovenským energetickým skupinám. Investujeme do rôznych oblastí energetického priemyslu, od výroby a distribúcie až po dodávku. Taktiež sme jeden z mála energetických skupín, ktorá rozsiahlo investujú do výrobných kapacít a inovácií. Vďaka silnému finančnému zázemiu sme vyhľadávaným a stabilným investičným partnerom pri výstavbe energetických projektov.
Spoločnosť bola založená v roku 2007. Už viac ako 17 rokov sa nám, ako aj skupine, darí udržiavať trend rastu vo väčšine segmentov, do ktorých sme vstúpili. Momentálne pôsobíme primárne na slovenskom trhu.
Úspech GGE je postavený najmä na našich zamestnancoch, tak v GGE, a.s., ako aj v našich dcérskych spoločnostiach. Pracujú u nás špičkoví odborníci z oblasti výroby, údržby, dodávky či predaja energií. Vďaka dlhoročnej investícii do ľudského kapitálu z oblasti energetického poradenstva, dokážeme našim klientom pomáhať za bežné hranice dodávateľa či výrobcu energií. Poradenstvo, ktoré klientom poskytujeme, zahŕňa komplexný pohľad, ako aj efektívne riešenia energetických výziev v rámci ich podnikov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nadežda Skalská
Tel.: +421904073355
E-mail: poslať životopis
ID: 4820392  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac