Dispečer/-ka / Manipulant/-ka

GGE a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
7 EUR/hod.Ročná odmena podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta​. Príplatky nad rámec zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manipulácia v rozvodniach VN
• montáž meradiel el. energie
• prevádza odpisy meraní spotreby elektrickej energie elektromerov na PC
• vykonáva drobné opravy na elektrických zariadeniach
• nepretržitá prevádzka

• Príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie (III. Pilier)
• Finančné odmeny pri pracovných ako aj pri životných jubileách
• Odchodné do dôchodku nad rámec zákona
• Odmena za odporučenie kandidáta
• Strava nad rámec zákona
• Odborné alebo jazykové vzdelávanie zamestnancov
• Psychologické, právne a finančné poradenstvo
• Príjemná, rodinná atmosféra na pracovisku
• Mikulášske balíčky pre deti zamestnancov
• Rôzne firemné akcie, teambuildingy

pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť GGE Distribúcia, a.s. ktorá je súčasťou skupiny GGE a.s.
do interných smerníc bude úspešný kandidát zaučený
nástup dohodou
na osobný pohovor budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

energetika, elektrotechnika

Počet rokov praxe

2

§ 22 Vyhl. 508/2009 VYSOKÉ NAPÄTIE - je podmienkou
veľký dôraz na tímovú prácu
zmysel pre detail, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť
schopnosť operatívne riešiť problémy
proaktívny a iniciatívny prístup k práci

GGE patrí k popredným slovenským energetickým skupinám. Investujeme do rôznych oblastí energetického priemyslu, od výroby a distribúcie až po dodávku. Taktiež sme jeden z mála energetických skupín, ktoré rozsiahlo investujú do výrobných kapacít a inovácií. Vďaka silnému finančnému zázemiu sme vyhľadávaným a stabilným investičným partnerom pri výstavbe energetických projektov.
Spoločnosť bola založená v roku 2007. Už viac ako 10 rokov sa nám, ako aj skupine, darí udržiavať trend rastu vo väčšine segmentov, do ktorých sme vstúpili. Momentálne pôsobíme na slovenskom a poľskom trhu.
Podčiarknutím nášho úspešného nástupu, ako aj ďalšieho rozvoja a rastu, je aj to, že sme sa stali atraktívnou investičnou príležitosťou pre britský investičný fond Infracapital, ktorý je súčasťou globálnej finančno-poisťovacej skupiny Prudential. Od roku 2015 je tak Infracapital strategickým investorom v GGE, a skupine a našim klientom priniesol hlbšie medzinárodné zázemie, posilnil našu stabilitu a je garanciou našej spoľahlivosti a ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Vachalíková
Tel.: +421424664312
E-mail: poslať životopis
ID: 4439923  Dátum zverejnenia: 22.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.