Sales Manager pre Retail

GGE a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.02.2022 / Dohodou
Od 2 000 EUR/mesiacObchodnícka odmena, ročný bonus. V závislosti od Vašich odborných skúseností a znalostí môže byť upravená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné požadované činnosti sú:
• Riadenie externej siete obchodníkov (do 25)
• Predaj pre produktov pre SME

Ďalšie možné činnosti sú:
• Reprezentuje spoločnosť a udržuje pravidelné kontakty s kľúčovými zákazníkmi.
• Prieskum trhu a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí pre komodity
• Vedenie obchodných rokovaní a účasť vo výberových konaniach
• Riadenie zmluvného vzťahu, administrácia zmlúv, pohľadávok a reklamácií
• Zabezpečenie podpory predaja a marketingu
• Vytvára a rozvíja efektívny predajný a marketingový prístup.
• Reporting vedeniu a priamemu nadriadenému
• Formuluje a implementuje strategické predajné plány pre preniknutie na nový trh aj na zlepšenie pozície na existujúcom trhu.
• Zodpovedá za prezentáciu a predaj produktov spoločnosti na pridelenom území alebo u skupiny klientov s využitím znalosti predávaných produktov.
• Pravidelne sleduje trh, potenciálnych zákazníkov, vývojové trendy a odbytové príležitosti.
• Môže uskutočňovať prieskumy a vyhodnocovať sťažnosti či podnety zo strany zákazníkov.
• Uskutočňuje analýzy, podáva pravidelné správy o priebehu a výsledkoch plnenia predajných plánov a pripravuje odporúčania.
• Rozhoduje o zmenách cien, vedie jednania o dodacích, platobných a iných podmienkach v rámci limitov daných podnikových plánov.
• Podáva pravidelné správy o priebehu a výsledkoch práce, uskutočňuje analýzy a formuluje odporúčania.
• Zabezpečuje profesionálne uvedenie nových služieb.
• Môže pripravovať cenové ponuky a predajné zmluvy.
• Udržuje si dobrý prehľad o situácii na trhu, o konkurencii a vývojových trendoch.

NAŠE BENEFITY V RÁMCI SPLOČNOSTÍ SKUPINY GGE

• Príspevok na stravné nad rámec zákonného minima.
• Pomáhame prispievať na Vašu budúcnosť príspevkom zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera.
• Vyššie odchodné ako je stanovené zákonníkom práce, pri odchode do dôchodku.
• Firemnými akciami, športovými podujatiami, teambuildingmi, či firemným večierkom podporujeme teamového ducha a príjemnú pracovnú atmosféru.
• Ceníme si lojalitu v podobe pracovných a osobných jubileí a preto pri ich dosiahnutí poskytujeme finančný príspevok.
• Myslíme na Vašu rodinu a deťom pripravujeme mikulášske balíčky a zamestnancom poskytujeme vianočné poukážky.
• Príspevkom podporujeme aj na ďalšie životné udalosti, ako je napríklad narodenie dieťaťa.
• Profesionálny rozvoj zamestnancov podporujeme odbornými školeniami, vytvárame manažérsky rozvojový program, podporujeme mäkké zručností, ako aj jazykové vzdelávanie

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť Elgas v SR, ktorá je súčasťou skupiny GGE na Slovensku.
Miesto výkonu práce je v rámci Slovenska.
Práca sa vykonáva AJ na báze "home officu".
Dátum nástupu je ihneď alebo dohodou.
Prax je minimálne 2 až 3 roky v oblasti energetiky - obchod je výhodou, nie podmienkou. Prax môže byť aj z oblasti telekomunikácií alebo farmaceutiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, Farmaceutika, Energetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zmysel pre detail, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť
Silné vyjednávacie a argumentačné schopnosti
Proaktívny a iniciatívny prístup k práci a k zákazníkom
Flexibilita a samostatnosť
Schopný pracovať a myslieť samostatne

GGE patrí k popredným slovenským energetickým skupinám. Investujeme do rôznych oblastí energetického priemyslu, od výroby a distribúcie až po dodávku. Taktiež sme jeden z mála energetických skupín, ktoré rozsiahlo investujú do výrobných kapacít a inovácií. Vďaka silnému finančnému zázemiu sme vyhľadávaným a stabilným investičným partnerom pri výstavbe energetických projektov.
Spoločnosť bola založená v roku 2007. Už viac ako 10 rokov sa nám, ako aj skupine, darí udržiavať trend rastu vo väčšine segmentov, do ktorých sme vstúpili. Momentálne pôsobíme na slovenskom a poľskom trhu.
Podčiarknutím nášho úspešného nástupu, ako aj ďalšieho rozvoja a rastu, je aj to, že sme sa stali atraktívnou investičnou príležitosťou pre britský investičný fond Infracapital, ktorý je súčasťou globálnej finančno-poisťovacej skupiny Prudential. Od roku 2015 je tak Infracapital strategickým investorom v GGE, a skupine a našim klientom priniesol hlbšie medzinárodné zázemie, posilnil našu stabilitu a je garanciou našej spoľahlivosti a ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR GGE
Tel.: +421904073355
E-mail: poslať životopis
ID: 4243666  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac