Špecialista podpory predaja / cenovej a ZP

GGE a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou / ASAP
Od 1 100 EUR/mesiacRočná odmena podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti. Základná mzda môže byť upravená podľa skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora obchodnej činnosti predaja zamestnancov obchodného oddelenia.
• Riešenie zákazníckych požiadaviek/starostlivosť o zákazníkov spoločnosti.
• Vedenie evidencie odberateľov v informačnom systéme.
príprava a evidencia (ponúk pre domácnosti) a zmlúv s odberateľmi/ vypracovanie zmlúv s odberateľmi zemného plynu a elektrickej energie.
• Komunikácia s obchodným tímom AM a KAM, zákazníkmi a odberateľmi a ďalšími oddeleniami spoločnosti.
• Administrácia zmenových procesov.
• Spracovanie podkladov k fakturácii.
• Podpora obchodnej a marketingovej stratégie spoločnosti v komunikácii so zákazníkmi.
• Reporting vedeniu a priamemu nadriadenému.
• Práca s interným informačným systémom.
• Evidencia a dodržiavanie termínov predkladania zmlúv.
• Komunikácia s obchodným oddelením a zákazníkom pri tvorbe a evidencii zmlúv a cenových ponúk iba pre domácnosti.
• Spolupráca pri reportovaní evidencii, sledovaní a vykazovaní štandardov kvality na Úrad pre reguláciu sieťových odvetví.
• Komunikovanie s klientmi prostredníctvom telefónu a e-mailu, (zúčastňovanie sa osobných stretnutí iba pre domácnosti).
• Vykonávanie XML procesov a TŠVD.
• Príprava podkladov pre verejné obstarávanie.
• Komunikácia s URSO ohľadom zákonných povinnosti z pozície dodávateľa. plynu/elektriny a poskytovanie požadovaných štatistických údajov.
• Kontrola určených reportov.
• Správa zmien odberných miest.
• Zastupovanie členov tímu back officu.
• Ďalšie úlohy na základe pokynov nadriadeného.
• Dodržiavanie smerníc skupiny GGE a zamestnávateľa.

NAŠE BENEFITY V RÁMCI SPLOČNOSTÍ SKUPINY GGE

• Príspevok na stravné nad rámec zákonného minima.
• Pomáhame prispievať na Vašu budúcnosť príspevkom zamestnávateľa do 3. dôchodkového piliera.
• Vyššie odchodné ako je stanovené zákonníkom práce, pri odchode do dôchodku.
• Firemnými akciami, športovými podujatiami, teambuildingmi, či firemným večierkom podporujeme teamového ducha a príjemnú pracovnú atmosféru.
• Ceníme si lojalitu v podobe pracovných a osobných jubileí a preto pri ich dosiahnutí poskytujeme finančný príspevok.
• Myslíme na Vašu rodinu a deťom pripravujeme mikulášske balíčky a zamestnancom poskytujeme vianočné poukážky.
• Príspevkom podporujeme aj na ďalšie životné udalosti, ako je napríklad narodenie dieťaťa.
• Profesionálny rozvoj zamestnancov podporujeme odbornými školeniami, vytvárame manažérsky rozvojový program, podporujeme mäkké zručností, ako aj jazykové vzdelávanie.

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť ELGAS, ktorá je súčasťou skupiny GGE.
Miesto výkonu práce je Rosum, Bratislava
Práca sa vykonáva v "open space" kancelárii.
Uprednostnený budú kandidáti s praxou z energetiky a ovládaním systému SELT.
Pracovné miesto sa obsadzuje na zastupovanie počas dlhodobej pracovnej neschopnosti, s možnosťou predlženia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

energetika, bankovníctvo,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
SELT - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Referent, pracovník back officu,

Počet rokov praxe

2

Výrečnosť.
Odolnosť voči stresu.
Zmysel pre detail, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.
Výborné komunikačné schopnosti, excelentný písomný prejav.
Záujem o samovzdelávanie, schopnosť rýchlo sa učiť.

GGE patrí k popredným slovenským energetickým skupinám. Investujeme do rôznych oblastí energetického priemyslu, od výroby a distribúcie až po dodávku. Taktiež sme jeden z mála energetických skupín, ktoré rozsiahlo investujú do výrobných kapacít a inovácií. Vďaka silnému finančnému zázemiu sme vyhľadávaným a stabilným investičným partnerom pri výstavbe energetických projektov.
Spoločnosť bola založená v roku 2007. Už viac ako 10 rokov sa nám, ako aj skupine, darí udržiavať trend rastu vo väčšine segmentov, do ktorých sme vstúpili. Momentálne pôsobíme na slovenskom a poľskom trhu.
Podčiarknutím nášho úspešného nástupu, ako aj ďalšieho rozvoja a rastu, je aj to, že sme sa stali atraktívnou investičnou príležitosťou pre britský investičný fond Infracapital, ktorý je súčasťou globálnej finančno-poisťovacej skupiny Prudential. Od roku 2015 je tak Infracapital strategickým investorom v GGE, a skupine a našim klientom priniesol hlbšie medzinárodné zázemie, posilnil našu stabilitu a je garanciou našej spoľahlivosti a ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR GGE
Tel.: +421904073355
E-mail: poslať životopis
ID: 4042356  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac