Telefonický operátor

GGE a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.02.2021
Od 950 EUR/mesiacUvedená mzda je k pracovnému úväzku 40 hod. týždenne. Ročná odmena podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti. Základná mzda môže byť upravená podľa skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zisťovanie kontaktných údajov zákazníkov, tel. č.- lead pre obchodníkov.
• Poskytovanie podpory a informácií zákazníkom.
• Podávanie informácií o poskytovaných službách.
• Práca s interným systémom a zadávanie informácie do databáz.
• Priebežné overovanie a aktualizácia údajov v databázach.
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
• Všeobecná administratívna práca.
• Vykonávanie iných úloh na základe pokynov nadriadeného.
• Aktívne ponúka komoditné a nekomoditné produkty v segmente malých a stredných podnikov, poskytuje spätnú väzbu na produkty od zákazníkov produktovému oddeleniu, prispieva k tvorbe nových produktov.
• Vytvára cenové ponuky potenciálnym zákazníkom malých a stredných podnikov, v súlade s internými pravidlami.
• Rozvíja a buduje dobré vzťahy s obchodnými partnermi, prispieva k zlepšovaniu imidžu spoločnosti.

• Medzinárodné a dynamické pracovné prostredie
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie - 3 pilier
• Iné benefity

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť ELGAS, ktorá je súčasťou skupiny GGE.
Miesto výkonu práce je Rosum, Bratislava
Práca sa vykonáva v "open space" kancelárii.
Uprednostnený budú kandidáti s praxou z energetiky.
Znalosť energetických produktov je vítaná, nie je však podmienkou.
Pracovné miesto môže byť obsadené na skrátený, aj plný úväzok.
Pracovné miesto sa obsadzuje na obdobie 1 roku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

energetika, bankovníctvo, rôzne

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Telefonista, call centrum v segmente energetiky.

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výrečnosť.
Odolnosť voči stresu.
Asertivita.
Zmysel pre detail, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita.
Výborné komunikačné schopnosti, príjemný hlas, excelentný písomný prejav.
Záujem o samovzdelávanie, schopnosť rýchlo sa učiť.

GGE patrí k popredným slovenským energetickým skupinám. Investujeme do rôznych oblastí energetického priemyslu, od výroby a distribúcie až po dodávku. Taktiež sme jeden z mála energetických skupín, ktoré rozsiahlo investujú do výrobných kapacít a inovácií. Vďaka silnému finančnému zázemiu sme vyhľadávaným a stabilným investičným partnerom pri výstavbe energetických projektov.
Spoločnosť bola založená v roku 2007. Už viac ako 10 rokov sa nám, ako aj skupine, darí udržiavať trend rastu vo väčšine segmentov, do ktorých sme vstúpili. Momentálne pôsobíme na slovenskom a poľskom trhu.
Podčiarknutím nášho úspešného nástupu, ako aj ďalšieho rozvoja a rastu, je aj to, že sme sa stali atraktívnou investičnou príležitosťou pre britský investičný fond Infracapital, ktorý je súčasťou globálnej finančno-poisťovacej skupiny Prudential. Od roku 2015 je tak Infracapital strategickým investorom v GGE, a skupine a našim klientom priniesol hlbšie medzinárodné zázemie, posilnil našu stabilitu a je garanciou našej spoľahlivosti a ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR GGE
Tel.: +421904073355
E-mail: poslať životopis
ID: 3998247  Dátum zverejnenia: 14.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac