Technik vodohospodárstva

GGE a.s.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 050 EUR/mesiacRočná odmena podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti. Základná mzda môže byť upravená podľa skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kontroluje dodržiavanie technologických postupov zneškodňovania nebezpečných odpadov v zmysle prevádzkových predpisov
• Kontroluje dodržiavanie technologických postupov čistenia odpadových vôd v zmysle prevádzkových predpisov
• Spolupráca so štátnymi orgánmi v oblasti životného prostredia a spracováva podklady v zmysle zákona o vodách a zákona o odpadoch
• Spracováva podklady k hláseniam pre inšpekciu životného prostredia v zmysle zákona o vodách
• Riadenie práce zamestnancov stredísk : vodohospodárstva a odpadového hospodárstva distribúcie plynu a distribúcie elektrickej energie
• Zabezpečovanie pracovnej disciplíny na zverených strediskách,
• Spracovanie podkladov pre vyúčtovanie miezd pracovníkov zverených stredísk
• Dodržiavanie smerníc skupiny GGE a určenej dcérskej spoločnosti
• Plnenie ďalších úloh a prác podľa pokynov nadriadeného

• Benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
• Medzinárodné a dynamické pracovné prostredie
• Pravidelné školenia a vzdelávanie v odbore
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie - 3 pilier
• Iné benefity

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť GGE distribúcia, a.s. ktorá je súčasťou skupiny GGE.
Miesto výkonu práce je Považská Bystrica.
Do interných systémov bude úspešný kandidát zaučený.
Uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v inzeráte, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Životné prostredie, Ekologické a environmentálne vedy, Chémia a životné prostredie, Environmentalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľký dôraz na tímovú prácu
Zmysel pre detail, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť
Silné analytické a logické myslenie
Proaktívny a iniciatívny prístup k práci
Ochota vzdelávať sa
Výhodou je znalosť legislatívy v oblasti vodného a odpadového hospodárstva

GGE patrí k popredným slovenským energetickým skupinám. Investujeme do rôznych oblastí energetického priemyslu, od výroby a distribúcie až po dodávku. Taktiež sme jeden z mála energetických skupín, ktoré rozsiahlo investujú do výrobných kapacít a inovácií. Vďaka silnému finančnému zázemiu sme vyhľadávaným a stabilným investičným partnerom pri výstavbe energetických projektov.
Spoločnosť bola založená v roku 2007. Už viac ako 10 rokov sa nám, ako aj skupine, darí udržiavať trend rastu vo väčšine segmentov, do ktorých sme vstúpili. Momentálne pôsobíme na slovenskom a poľskom trhu.
Podčiarknutím nášho úspešného nástupu, ako aj ďalšieho rozvoja a rastu, je aj to, že sme sa stali atraktívnou investičnou príležitosťou pre britský investičný fond Infracapital, ktorý je súčasťou globálnej finančno-poisťovacej skupiny Prudential. Od roku 2015 je tak Infracapital strategickým investorom v GGE, a skupine a našim klientom priniesol hlbšie medzinárodné zázemie, posilnil našu stabilitu a je garanciou našej spoľahlivosti a ďalšieho rastu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Vachalíková
Tel.: +421424664312
E-mail: poslať životopis
ID: 3987263  Dátum zverejnenia: 15.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac