Inšpektor / kontrolór kvality

GGB Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
dohodou
6,62 EUR/hod.mzda od 6,07 vyššiu nástupnú mzdu je možné dohodnúť ak skúsenosti a praxe kandidáta je na vyššej úrovni ako vyžadujeme v pracovnej ponuke + variabilná zložka, príplatok za poobednú zmenu + ďalšie zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za:
- štatistický výber a kontrolu produktov a uvoľňovanie výroby
- kontrolu správnosti a úplnosti vypísaných údajov z meraní vo výroby
- kontrolu používania predpísaných spôsobov merania
- kontrolu predpísaných a kalibrovaných meradiel
- kontrolu dodržiavania kontrolných plánov
- vykonávanie produktových auditov
- vedie evidenciu a uchováva dielenskú výkresovú dokumentáciu pre potreby kontroly kvality
- upozorňuje na prekračovanie limitov pri výrobe nepodarkov a uskutočňuje preventívne opatrenia

Práca v rastúcom aktívnom tíme v nadnárodnej spoločnosti so zameraním na rozvoj ľudského potenciálu a širokým programom benefitov
- príspevok na dopravu
- príspevok do DDS
- príspevok na šport a rekreáciu
- 3 dni plateného voľna navyše
- rozpúšťanie sociálneho fondu 2x ročne, narodeninový darček a i.,)

Informácie o výberovom konaní

Práca v trojzmennej prevádzke
Záujemcovia môžu svoje žiadosti spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku zasielať e-mailom
Nezabudnite uviesť vaše telefónne číslo.
Na pohovor budú pozvaní len kandidáti spĺňajúci kritériá spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- minimálne 3 - ročné skúsenosti v oblasti kontroly kvality v
strojárskom priemysle
- doplňujúce vzdelanie v oblasti kvality je výhodou
- flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť vyjednávať a riešiť konflikty
manuálna zručnosť, precíznosť, zodpovednosť, aktívny
prístup k riešeniu problémov
- tímový hráč
- znalosť štandardov kvality platných pre automobilový
priemysel
- ovládanie postupov merania
- čítanie výkresovej dokumentácie
- znalosť štatistického riadenia procesov

Spoločnosť GGB je súčasťou americkej spoločnosti Timken globálneho lídra v oblasti konštrukčných ložísk a produktov. GGB vyrába polymérové ložiskové puzdra, plastové ložiská a ložiskové bloky určené pre priemyselný a automobilový sektor. GGB zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov vo výrobných závodoch v Nemecku, Francúzsku, USA, Brazílii, Číne a na Slovensku a viac ako 50 000 zákazníkov z celého sveta využíva jej produkty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4775457  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,62 EUR/hod.