Skladník

GGB Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
1.1.2023
4,85 EUR/hod.Hodinová mzda + Variabilná zložka, (plus príplatky za zmennosť, prostredie..)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem tovaru, materiálu, jeho uskladnenie a zabezpečenie potrebnej evidencie
- balenie a príprava výrobkov na expedíciu, vystavenie sprievodných dokladov
- výkladka/nákladka materiálu, hotových výrobkov a surovín
- sledovanie stavu zásob
- spolupráca pri inventúrach
- práca na VZV, elektrickom vozíku a zdvíhacích zariadeniach
- práca na dve zmeny

Práca v rastúcom aktívnom tíme v nadnárodnej spoločnosti so zameraním na rozvoj ľudského potenciálu a širokým programom benefitov ( príspevok na dopravu, príspevok do DDS, príspevok na šport a rekreáciu, 3 dni plateného voľna navyše a i.) Možnosť ďalšieho rastu.

Na pohovor budú pozvaní len kandidáti spĺňajúce kritériá spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske výhodou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

- precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, organizačné a komunikačné schopnosti
- preukaz VZV a ZZ výhodou
- SAP výhodou
- znalosť cudzích jazykov Nj, Aj výhodou

Spoločnosť GGB je súčasťou americkej spoločnosti Timken globálneho lídra v oblasti konštrukčných ložísk a produktov. GGB vyrába polymérové ložiskové puzdra, plastové ložiská a ložiskové bloky určené pre priemyselný a automobilový sektor. GGB zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov vo výrobných závodoch v Nemecku, Francúzsku, USA, Brazílii, Číne a na Slovensku a viac ako 50 000 zákazníkov z celého sveta využíva jej produkty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4472697  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,85 EUR/hod.