Nástrojár

GGB Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
ihneď, príp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
5,07 EUR/hod.Nastavenie hodinovej mzdy podľa skúseností a praxe kandidáta. Hodinová mzda + Variabilná zložka (plus príplatky za zmennosť, prostredie..)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- čítanie technickej dokumentácie pre výrobu lisovacieho a strižného náradia
- práca na brúske na plocho
- práca na brúske na guľato
- skúsenosti s prácou na klasickom sústruhu a fréze

- údržba lisovacieho náradia
- údržba strižného náradia (skladanie , prebrusovanie ...)

- vítané sú skúsenosti s prácou na CNC strojoch
+ práca v 2-zmennej prevádzke

Práca v rastúcom aktívnom tíme v nadnárodnej spoločnosti so zameraním na rozvoj ľudského potenciálu a širokým programom benefitov ( príspevok na dopravu, príspevok do DDS, príspevok na šport a rekreáciu, 3 dni plateného voľna navyše a i.) Možnosť ďalšieho rastu.

Na pohovor budú pozvaní len kandidáti spĺňajúci kritériá spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.3.2021 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

nástrojár
2

manuálna zručnosť
schopnosť opráv a údržby nástrojov a zariadení
samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, organizačné a komunikačné schopnosti
prax v strojárskom priemysle výhodou

Spoločnosť GGB je súčasťou americkej skupiny EnPro Industries a vyrába polymérové ložiskové puzdra, plastové ložiská a ložiskové bloky určené pre priemyselný a automobilový sektor. GGB zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov vo výrobných závodoch v Nemecku, Francúzsku, USA, Brazílii, Číne a na Slovensku a viac ako 50 000 zákazníkov z celého sveta využíva jej produkty.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GGB Slovakia s.r.o.
Ul.priemyselná 1910/4
038 52 Sučany

Kontakt

Kontaktná osoba: Alica Kyselová
Tel.: +421 43 4040 145
E-mail: poslať životopis
ID: 4037567  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,07 EUR/hod.