Disponent, referent materiálového hospodárstva

GG Cables and Wires Slovakia s.r.o.

Miesto práce
č. 1113, 908 73 Veľké Leváre, okres Malacky
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zásobovanie vstupnými materiálmi vybraných dodávateľov, kontrola potvrdenia objednávok, v prípade potreby informácie na nákupné oddelenie
• Dispozícia so stavmi materiálových zásob
• Zadávanie a aktualizácia kmeňových dát do SAPu
• Kontrola termínov dodávok, vrátane zmien termínov dodania tak, aby bola dodržaná optimálna hladina zásob
• Aktívna účasť na inventúre
• Reklamácia vstupných materiálov
• Účtovanie vratiek materiálov
• Vytváranie potrebných dokumentov, zaistenie a organizácia prepravy
• Neustále zlepšovanie procesu zásobovania
• Prispôsobenie parametrov zásobovania a predbežné opatrenia
• Hlásenie intrastat

Zamestnanecké benefity, dotovaná strava, príspevok do DDS
Mzda dohodou, finančné ohodnotenie odpovedajúce kvalifikácii a skúsenostiam

V prípade záujmu pošlite prosím svoj životopis mailom na adresu spoločnosti.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, vyhradzujeme si právo odpovedať len kandidátom, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť samostatne komunikovať v anglickom jazyku
Znalosť intrastat výhodou
Výborná znalosť Excelu
Znalosť systému SAP výhodou
Výborné komunikačné schopnosti, základné technické znalosti a analytické myslenie
Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita

Spoločnosť Gebauer & Griller s hlavným sídlom vo Viedni viac ako 75 rokov patrí k popredným dodávateľom káblov a káblových zväzkov pre automobilový priemysel a medzinárodný priemysel na výrobu výťahov. Výrobné a montážne závody sa nachádzajú v 7 krajinách a nový závod GG Cables and Wires Slovakia s.r.o. vo Veľkých Levároch, je zameraný na konfekciu káblových zväzkov pre výťahové systémy.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

č. 1113
908 73 Veľké Leváre
ID: 3193017   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou