Manažér logistiky

Geba Cables and Wires Slovakia s.r.o.

č. 1113, SK - 908 73 Veľké Leváre, Bratislavský kraj, okres Malacky
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie oddelenia logistiky vo výrobnom závode (6 zamestnancov v administratíve plus sklad)
Dohľad a operatívne aktivity v oblasti vybavovania objednávok (od prijatia po expedíciu)
Riešenie prípadných vzniknutých problémov
Zaistenie včasných dodávok, prípadne zaistenie alternatívneho riešenia
Udržovanie cenníka v systéme SAP a zaistenie správnej fakturácie
Implementácia cenových štruktúr v systéme SAP
Koordinácia zákazníckych prognóz a ich údržba v systéme SAP
Plánovanie požiadaviek na hotovú výrobu v SAP ako základ pre plánovanie vstupných surovín a kapacitného plánovania výroby
Riadenie skladu hotovej výroby
Objednávanie a koordinácia dopravy
Preverovanie dodávateľských zmlúv (v logistických záležitostiach) a implementácia opatrení vedúcich k ich dodržiavaniu
Zlepšovanie systému plánovania

Rozvoj v medzinárodnom prostredí
Otvorená a priateľská atmosféra v menšom závode
Perspektíva dlhodobého zamestnania
Mzda dohodou, odmeňovanie podľa kvalifikácie

V prípade záujmu pošlite prosím svoj životopis v AJ mailom na adresu spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, vyhradzujeme si právo odpovedať len kandidátom, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v oblasti logistiky a dopravy výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Úspešne ukončené min. SŠ vzdelanie s maturitou, VŠ I. alebo II. stupňa
Všeobecný prehľad, min. 3 roky pracovných skúseností z oblasti logistiky
Skúsenosti s vedením zamestnancov
Skúsenosti v oblasti výroby výhodou
Aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť nemčiny výhodou

Znalosť práce v SAP aspoň na základnej užívateľskej úrovni výhodou
Silné analytické a organizačné schopnosti Samostatnosť, spoľahlivosť a flexibilita
Asertivita

Spoločnosť Geba Cables and Wires Slovakia je globálnym výrobcom riešení pre elektroinštaláciu výťahov. Sme jedným z popredných dodávateľov káblov a káblových zväzkov pre výťahy a ďalšie priemyselné aplikácie. V závode vo Veľkých Levároch sa v roku 2020 zahájila výroba pohyblivých plochých káblov na novom výrobnom zariadení, ktoré slúži na ich vývoj a automatickú výrobu. Hľadáme skúsených a ambicióznych ľudí , ktorí chcú byť súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3014641  Dátum zverejnenia: 8.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat dohodou