Client Service Executive-Consumer Panel & Services Czech & Slovak Republic

GfK Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 16, Ružinov
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie administratívnej podpory oddeleniu
- Aktívna komunikácia so všetkými dôležitými líniami v rámci firmy a mimo nej
- Zadávanie vstupov do interných systémov, kontrola správnosti zadaných
informácií, fakturácie
- Pravidelný reporting oddelnia
- Asistencia a práca na pravidelných projektoch v oblasti makroekonomických prehľadov, spracovania trendov nákupného správania a iných tém (napr. príprava prezentácií, grafov, analýz, komentárov)
- Asistencia na PR aktivitách
- Ostatná adminstratívna agenda podľa pokynov nadriadeného

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Predpokladaná mzda: 1000-1200 EUR brutto - v závislosti od profilu a skúseností kandidáta + bonus v závislosti od naplnenia cieľov

- Práca v priateľskom medzinárodnom kolektíve a progresívnom biznise
- Príjemné pracovné prostredie
- Práca, do ktorej je možné vnášať vlastné myšlienky a nápady
- Flexibilný pracovný čas
- Home office
- Dodatočná dovolenka
- Možnosť ďaľšieho odborného a osobného rozvoja
- Príspevok na kurz Angličtiny
- Mobilný telefón, notebook

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing a prieskum trhu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Pro -zákaznícky prístup
- Príjemné vystupovanie, komunikačné a organizačné zručnosti
- Analytické myslenie, spoľahlivosť, dôslednosť,
dôraz na detail
- Ochota sa ďaľej vzdelávať
- Schopnosť čeliť aj čiastočne rutinným činnostiam
- Schopnosť zvládať prácu v tíme aj smamostatne
- Schopnosť syntézy rôznych informácií a dát
- Samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť GfK Slovakia je lídrom na trhu marketingového prieskumu a poradenstva. Svojim klientom 25 rokov poskytuje prvotriedne služby a analýzy s vysokou pridanou hodnotou.
GfK Slovakia je súčasťou celosvetovej siete GfK, ktorá je 4. najväčšou spoločnosťou na svete zaoberajúcou sa prieskumom trhu. Pre podrobnejšie informácie prosím navštívte našu web stránku: www.gfk.com/sk.

Karadžičova 16
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Stanislava Barošová
Tel.: 00421 911 748 512
E-mail: poslať životopis
ID: 3645733   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Predpokladaná mzda: 1000-1200 EUR brutto - v závislosti od profilu a skúseností kandidáta + bonus v závislosti od naplnenia cieľov