Projektant pozemných stavieb BIM, CAD

GFI, a.s.

Miesto práce
Bratislava a Okolie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda je v inzeráte uvedená od 1400 eur a je závislá od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša v kancelária v Bratislave sa dynamicky rozrastá a preto hľadáme projektanta konštrukcií pozemných stavieb, ktorý by sa pripojil do tímu a pracoval by na množstve významných aktuálne prebiehajúcich projektoch. Pridaj sa k nám!

Aktuálne hľadáme kolegov na pozíciu:
stavebný inžinier - junior projektant (absolvent)
stavebný inžinier – senior projektant
Obe pozície sú s miestom výkonu práce v Bratislave.

GFI je dynamický tím 100+ architektov, urbanistov, inžinierov, dizajnérov a profesijných špecialistov z celého Slovenska s hlavným sídlom v Bratislave. V našich projektoch, po celom svete, tisíce ľudí vychovávajú svoje deti v dostupných bytoch, pracujú v efektívnych kancelárskych budovách a v moderných priemyselných objektoch, nakupujú v obchodných domoch, jedia v reštauráciách, učia sa v škôlkach a školách, zabávajú sa v komunitných centrách, relaxujú v horských hoteloch, padajú v simulátore voľného pádu a liečia sa kúpeľných domoch.

Už 25 rokov je našou víziou vytváranie rovnováhy medzi človekom a priestorom v ktorom žije. Už dnes projektujeme, tvoríme budúcnosť. Pridaj sa k nám a buď súčasťou tímu.

Aj napriek tomu, že GFI je vedené partnermi a riaditeľmi, náš GFI ekosystém je založený na horizontálnej hierarchii čo je nevyhnutné pre budovanie tímovej spolupráce. Naše spoločné znalosti sú zdieľané v komunitnej digitálnej databáze SSOT a neustále sú prehlbované interným vzdelávacím systémom a špecializovaným konferenciami. Pracujeme a samy vyvíjame efektívne pracovné postupy pri ktorých vyžívame systémy BIM, CAD, CDE a štruktúrované databázové, automatizované systémy.

- stabilné pracovné podmienky, účasť na konferenciách v odvetví stavebníctvo,
- práca s grafickými softvérmi (Autodesk - Autocad, Revit a ďalšie),
- profesijný rast pod vedením kolegov s dlhoročnou praxou
- interný vzdelávací systém pre BIM modelovanie a ďalšie,
- pohodoví kolegovia, ktorí vedia inšpirovať,
- príjemná otvorená atmosféra v tíme,
- moderné pracovné prostredie,
- podpora zo strany spoločnosti ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze,
- odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti,
- team buildingové aktivity,
- day off,
- home office.

Prosíme svoje CV a portólio posielajte priamo na [email protected].
Uchádzač musí byť absolvent stavebnej fakulty.

Radi Vám Vaše otázky zodpovieme na stretnutí a ukážeme naše priestory. Už teraz sa na Vás tešíme.

Ďakujeme vopred za Váš prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Konštrukcie pozemných stavieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Revit - Pokročilý
Autodesk Revit - Expert
Autodesk Revit - Základy
AutoCAD - Pokročilý
AutoCAD - Expert

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, schopnosť riešenia technických detailov, skúsenosti s projektovaním priemyselných stavieb výhodou

GFI je dynamický tím 100+ architektov, urbanistov, inžinierov, dizajnérov a profesijných špecialistov z celého Slovenska s hlavným sídlom v Bratislave. V našich projektoch, tisíce ľudí vychovávajú svoje deti v dostupných bytoch, pracujú v efektívnych kancelárskych budovách a v moderných
priemyselných objektoch, nakupujú v obchodných domoch, jedia v reštauráciách, učia sa v škôlkach a školách, zabávajú sa v komunitných centrách, relaxujú v horských hoteloch, padajú v simulátore voľného pádu a liečia sa kúpeľných domoch.

www.gfi.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4243478  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac