Projektant/Stavebný inžinier - Východné Slovensko

GFI, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacmzda je závislá od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného projektanta z východného Slovenska, ktorý by s našou spoločnosťou spolupracoval dištančne, čiže na daľku.
Preferujeme skôr spoluprácu na živnosť.

Pozícia – inžinier pre konštrukcie pozemných stavieb – budovy
Pozícia – inžinier pre TZB - koordináciu inžinierskych sietí a profesií
Pozícia – projektant / kresličské práce

Pracovná náplň:
Pod vedením HIP jednotlivých projektov bude predmetom pracovnej náplne spracovanie rôznych projektových stupňov, koordinácia profesií a aktívna účasť v procese prípravy a spracovania projektov
Iné požiadavky:

Spolupráca so stabilným teamom, s pohodovými kolegami, ktorí vedia inšpirovať,.
- príjemná otvorená atmosféra vo firme
- moderné pracovné prostredie,
- podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze
- odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti
- firemné akcie.
- Home office

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač musí byť absolvent stavebnej fakulty.

Prosíme svoje CV a portólio posielajte na priamo uvedenú e-mailovú adresu.

Uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Konštrukcie pozemných stavieb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Revit - Pokročilý
AutoCAD - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

zodpovednosť, samostatnosť,spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, flexibilita, schopnosť riešenia technických detailov, skúsenosti s projektovaním priemyselných stavieb výhodou.

GFI je dynamický tím 100+ architektov, urbanistov, inžinierov, dizajnérov a profesijných špecialistov z celého Slovenska s hlavným sídlom v Bratislave. V našich projektoch, tisíce ľudí vychovávajú svoje deti v dostupných bytoch, pracujú v efektívnych kancelárskych budovách a v moderných
priemyselných objektoch, nakupujú v obchodných domoch, jedia v reštauráciách, učia sa v škôlkach a školách, zabávajú sa v komunitných centrách, relaxujú v horských hoteloch, padajú v simulátore voľného pádu a liečia sa kúpeľných domoch.

www.gfi.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4212740  Dátum zverejnenia: 30.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac