Údržbár - elektrikár

GeWiS Slovakia s.r.o.

GeWiS Slovakia s.r.o. prevádzka Prievidza, Vápenická, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
asap
Od 913 EUR/mesiac+ mesačné odmeny max. do výšky 200€ + dochádzkový bonus a príplatky v súlade so zákonom. Konkrétne mzdové podmienky sú závislé od predpokladanej doby zapracovania na pracovnú pozíciu v nadväznosti na odbornú prax a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zabezpečenie bežných a špecifických zásahov vedúcich k vyriešeniu
problémov/porúch strojov a k obnoveniu ich prevádzky
* spolupráca pri zabezpečovaní bezproblémového chodu strojov a zariadení
* kontrola a opravy elektrických častí strojov a prípravkov
* vykonávanie preventívnej údržby strojov
* spoluúčasť pri inštalácii a sprevádzkovaní nových strojov a zariadení

* práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
* pravidelný stabilný príjem
* mesačné prémie od prvého dňa pracovného pomeru
* prehodnotenie základnej mzdy po pol roku trvania PP
* letný a zimný bonus po splnení kritérií do výšky 390€/pol roka
* ročná valorizácia mzdy
* príplatky za zmennosť a víkendy podľa platného zákona
* príspevok zamestnávateľa do III. piliera v DDS
* odborné zaškolenie všetkých pracovníkov, práca s modernými výrobnými technológiami
* podpora vzdelávacích aktivít
* starostlivosť o zdravie zamestnancov
* stravovanie vo vlastnej jedálni 1,00€/obed
* sociálny program a zamestnanecké benefity
* firemné podujatia - turistika, Mikuláš pre deti
* zvýhodnené vstupy do Centra zdravia (posilňovňa, fínska sauna, masáže, pedikúra, manikúra) v objekte zamestnávateľa
* odmena zamestnávateľa pri pracovnom jubileu
* príspevok zamestnávateľa pri svadbe
* príspevok zamestnávateľa pri narodení dieťaťa
* možnosť kariérneho rastu

* osvedčenie o odbornej spôsobilosti §21 podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z. - nutné
* práca na zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektronik, slaboprúdar

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* samostatnosť, spoľahlivosť, rozhodnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
* ochota podieľať sa na riešení problémov
* schopnosť pracovať s vysokým nasadením
* schopnosť zvládať stresové situácie
* profesionálny prístup

Sme úspešným rodinným podnikom strednej veľkosti. Ako sériový dodávateľ pre medzinárodný automobilový priemysel a pre systémovo nadväzujúcich dodávateľov v celosvetovom meradle sa zameriavame na trieskové obrábanie súčastí prevodoviek.

Hlavné sídlo spoločnosti podnikovej skupiny sa nachádza v Nemecku, pobočky sú v USA a v Indii. Hlavnú časť skupiny tvoria výrobné závody na Slovensku, ktoré zamestnávajú asi 1200 ľudí.

Viac info na www.gewis-gruppe.com.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4757540  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 913 EUR/mesiac