Pomocná sila do kuchyne

GeWiS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vápenická, Prievidza-Priemyselný obvod
Termín nástupu
asap
700 EUR/mesiac+ mesačné prémie od prvého dňa pracovného pomeru. Konkrétne mzdové podmienky sú závislé od predpokladanej doby zapracovania na pracovnú pozíciu v nadväznosti na odbornú prax a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce v kuchyni
Dodržiavanie hygienických predpisov
Práca na zmeny

* práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
* pravidelný stabilný príjem,
* mesačné prémie od prvého dňa pracovného pomeru,
* dochádzkový bonus 100€/pol roka a mimoriadne ročné odmeny,
* ročná valorizácia mzdy,
* príplatky za zmennosť a víkendy podľa platného zákona,
* odborné zaškolenie všetkých pracovníkov, práca s modernými výrobnými technológiami,
* podpora vzdelávacích aktivít,
* starostlivosť o zdravie zamestnancov,
* stravovanie vo vlastnej jedálni 1,00€/obed,
* sociálny program a zamestnanecké benefity,
* firemné podujatia - turistika, Mikuláš pre deti, Vianočné posedenia,
* zvýhodnené vstupy do Centra zdravia (posilňovňa, fínska sauna, masáže, pedikúra, manikúra) v objekte zamestnávateľa,
* odmena zamestnávateľa pri pracovnom jubileu,
* príspevok zamestnávateľa pri svadbe,
* možnosť kariérneho rastu,

Informácie o výberovom konaní

Platný zdravotný preukaz - podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať
Vysoké pracovné nasadenie
Komunikatívnosť, spoľahlivosť
Samostatnosť, logické myslenie

Sme úspešným rodinným podnikom strednej veľkosti. Ako sériový dodávateľ pre medzinárodný automobilový priemysel a pre systémovo nadväzujúcich dodávateľov v celosvetovom meradle sa zameriavame na trieskové obrábanie súčastí prevodoviek.

Hlavné sídlo spoločnosti podnikovej skupiny sa nachádza v Nemecku, pobočky sú v USA a v Indii. Hlavnú časť skupiny tvoria výrobné závody na Slovensku, ktoré zamestnávajú asi 1200 ľudí.

Viac info na www.gewis-gruppe.com.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4414458  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac