Študentská brigáda/Júl-August - Operátor výroby/prevádzka Prievidza

GeWiS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vápenická 30, Prievidza-Priemyselný obvod
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
4,02 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá obsluha strojného zariadenia.

* práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
* príplatky za zmennosť a víkendy podľa platného zákona,
* stravovanie vo vlastnej jedálni 1,00€/obed,

Informácie o výberovom konaní

samostatnosť
technická gramotnosť
osobnostný rozvoj
manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vek minimálne 18 rokov podmienkou
- Študent SŠ/VŠ podmienkou
- Ochota pracovať na zmeny
- Precíznosť a samostatnosť
- Praktické skúsenosti s prácou na obrábacích strojoch výhodou.

Sme úspešným rodinným podnikom strednej veľkosti. Ako sériový dodávateľ pre medzinárodný automobilový priemysel a pre systémovo nadväzujúcich dodávateľov v celosvetovom meradle sa zameriavame na trieskové obrábanie súčastí prevodoviek.

Hlavné sídlo spoločnosti podnikovej skupiny sa nachádza v Nemecku, pobočky sú v USA a v Indii. Hlavnú časť skupiny tvoria výrobné závody na Slovensku, ktoré zamestnávajú asi 1200 ľudí.

Viac info na www.gewis-gruppe.com.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4348914  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,02 EUR/hod.