Obrábač kovov, operátor CNC

GeWiS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vápenická, Prievidza
739 EUR/mesiac+ výsledná mzda bude dohodnutá na osobnom pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC obrábacieho stroja, meranie podľa výkresovej dokumentácie.

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
- pravidelný stabilný príjem,
- mesačné prémie už po troch mesiacoch,
- príplatky za poobednú a nočnú prácu podľa platného zákona,
- odborné zaškolenie všetkých pracovníkov,
- stravovanie vo vlastnej jedálni - 0,85€,
- sociálny program a zamestnanecké benefity,
- odmena zamestnávateľa pri pracovnom jubileu,
- príspevok zamestnávateľa pri svadbe,
- možnosť kariérneho rastu,
- firemná preprava na trase Prievidza - Handlová a späť.

Informácie o výberovom konaní

samostatnosť
technická gramotnosť
osobnostný rozvoj
manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne stredoškolské vzdelanie s výučným listom podmienkou /technické zameranie výhodou/.
- Ochota pracovať na zmeny (3-zmenný pracovný čas)
- Precíznosť a samostatnosť
- Praktické skúsenosti s prácou na obrábacích strojoch výhodou.

Sme úspešným rodinným podnikom strednej veľkosti. Ako sériový dodávateľ pre medzinárodný automobilový priemysel a pre systémovo nadväzujúcich dodávateľov v celosvetovom meradle sa zameriavame na trieskové obrábanie súčastí prevodoviek.

Hlavné sídlo spoločnosti podnikovej skupiny sa nachádza v Nemecku, pobočky sú v USA a v Indii. Hlavnú časť skupiny tvoria výrobné závody na Slovensku, ktoré zamestnávajú asi 1200 ľudí.

Viac info na www.gewis-gruppe.com.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4052597  Dátum zverejnenia: 26.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 739 EUR/mesiac