Vodič kamiónu nákladnej prepravy (MKD alebo VKD)

GEWE-TEC SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
800 EUR/mesiacMedzinárodná doprava od 800 eur + príplatky/bonus a + diéty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto Šofér nákladnej prepravy pre našusesterskú spoločnosť GEWE Trade s.r.o.
- šofér nákladnej dopravy, najčastejšie destinácie DE, AT, SR.
- niektoré rozvozy sú realizované aj v nočných hodinách alebo počas víkendov a sviatkov.

V prípade Vášho záujmu o ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite na e-mailovú adresu svoj štrukturovaný životopis. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- časová flexibilita
- psychotesty a bezúhonnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- zdravotná spôsobilosť
- držiteľ tachografickej karty vodiča

Cielom spoločnosti GEWE -TEC SK je byť spolahlivým partnerom našich zákazníkov v oblasti automotive.
ID: 4017387  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac