Laborant meracieho strediska/merací technik

GEVORKYAN, a.s.

Miesto práce
Továrenská 504, Vlkanová
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 600 EUR/mesiacMzda je viaczložková základ 750+ osobné hodnotenie 250+ kvalifikačný príplatok 350+ extra prémie a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozmerové merania, programovanie/meranie na 3D strojoch (Zeiss, Calypso)
Meranie tvrdosti, hustoty, trhacie skúšky a pod.
Tvorba meracích protokolov
Vyhodnocovanie nameraných dát
Návrhy a vypracovanie programovania a metódy merania dielov
Spolupráca s odd.vývoja pri výkresovej špecifikácií

Bonusy podľa výsledkov práce.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Meracie stredisko

Počet rokov praxe

1

Zmysel pre poriadok, dôslednosť, flexibilita, precíznosť.
Čítanie výkresovej dokumentácie.

Prax na 3D stroji nevyhnutná. Znalosť programu CALYPSO výhodou.
Práca na 8 hod zmeny

Keď sa bude blížiť deň Vášho pohovoru u nás....
vstanete z postele a otvoríte okno, myslite na to, že sú tam naše súčiastky,
keď použijete parfum, aby ste urobili dojem na pohovore, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď naštartujete auto, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď otvoríte prvý krát dvere do našej firmy, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď absolvujete pohovor a vyberieme Vás, budete už navždy myslieť na to, že sa podieľate na výrobe súčiastok pre celý svet.
Automobily, kozmetika, kovania, ručné náradie, zbrane, klimatizácie, ropné čerpadlá a mnoho ďalšieho.

"Chcete patriť ku nám? Urobte prvý krok a pošlite nám svoj životopis."

Rodinná firma GEVORKYAN a.s., založená v roku 1996, je globálnym a technologickým lídrom v oblasti výroby kovových súčiastok metódou práškovej metalurgie. Pod jednou strechou sa nachádzajú štyri jedinečné technológie: sinter – klasická prášková metalurgia, vstrekovanie kovových práškov, izostatické lisovanie za tepla a 3D aditívna výroba. GEVORKYAN a.s. disponuje jedinečným know-how a špičkovým oddelením výskumu a vývoja. To umožňuje firme byť jediným dodávateľom portfólia unikátnych výrobkov v rôznych odvetviach od automobilového priemyslu cez ropný priemysel a medicínu až po kozmetiku pre zákazníkov z celého sveta. GEVORKYAN a.s. je tiež prvá zahraničná spoločnosť, ktorá upisovala akcie na trhu START pražskej burzy cenných papierov a ako jediná v histórii prešla priamo na hlavný regulovaný trh Prime. V roku 2024 sa pripravuje na duálny listing na bratislavskej burze.

2023 – Národná cena Slovenskej republiky za kvalitu a spoločenskú zodpovednosť
2023 – Slovakia Best Managed Companies 2023 Deloitte
2023 – FÉLIX Business Award, Responsible Business Award
2021, 2022 – Superbrands
2020 – TÜV SÜD – Výnimočná firma, Zdravá firma roka
2016-2017 – European Business Award
2018 – EPMA, Component Awards
2016, 2022 – Zdravá firma roka – významný podiel v starostlivosti o zdravie zamestnancov
2015 – Členstvo v registri solventných firiem
2014 – Inšpiratívny projekt, Via Bona Slovakia, kategória Skvelý zamestnávateľ
2012, 2013, 2019, 2020 – Diamanty slovenského biznisu, kategória Najdynamickejšie rastúca spoločnosť, Reštart roka
2011 – Fachmetall QM Context Award, kategória Kvalita

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4074216  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac