2 000 EUR

Inžinier priemyselnej automatizácie - špecialista na kamerové systémy

GEVORKYAN, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská, Vlkanová
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
2 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie a nastavovanie kamerové systémy (KEYENCE / COGNEX) .
Pracovník na danej pozícii bude zabezpečovať :
- programovanie systémov vizuálnej kontroly
- návrh, realizácia a uvedenie nových liniek do prevádzky
- testovanie funkcie liniek a odstraňovanie prípadných porúch
- podieľanie sa na tvorbe a riadení projektovej dokumentácie
- podieľanie sa na návrhu koncepcie automatizácie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Horná hranica mzdy bude stanovená podľa jednotlivých kvalít uchádzača

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe zaslaného CV

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

priemyselná automatizácia, mechatronika, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúce pôsobenie na obdobnej pozícii,
- pozícia NIE JE vhodná pre absolventa
-záujemca musí byť schopný aktívne a samostatne riešiť problémy pri vytváraní nových kontrolných programov v spolupráci s dodávateľom, počnúc výberom vhodného osvetlenia, objektívu a kamery
- vyštudovaný technický odbor, technický backround, technické myslenie
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- tímový hráč
- znalosti automatizácie, PLC systémov - výhodou

Keď sa bude blížiť deň Vášho pohovoru u nás....
vstanete z postele a otvoríte okno, myslite na to, že sú tam naše súčiastky,
keď použijete parfum aby ste urobili dojem na pohovore, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď naštartujete auto, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď otvoríte prvý krát dvere do našej firmy, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď absolvujete pohovor a vyberieme Vás, budete už navždy myslieť na to, že sa podieľate na výrobe súčiastok pre celý svet.
Automobily, kozmetika, kovania, ručné náradie, zbrane, klimatizácie, ropné čerpadlá a mnoho ďalšieho.

"Chcete patriť ku nám? Urobte prvý krok a pošlite nám svoj životopis."

Závod práškovej metalurgie - výroba kovových súčiastok lisovaním z práškov
Dodávame do celého sveta, do všetkých časových pásiem.
www.gevorkyan.sk
Bola nám udelená značka Inšpiratívny projekt v súťaži Via Bona Slovakia 2014, v kategórii Skvelý zamestnávateľ.
2018- EPMA
2016,2017,2018 - Zdravá firma roka- významný podiel v starostlivosti o zdravie zamestnancov
2015 - Členstvo v registri solventných firiem.
2015 - Membership in Register of Solvent Companies.
2014 - Inšpiratívny projekt, Via Bona Slovakia, kategória Skvelý zamestnávateľ.
2014 - Inspirational project, Via Bona Slovakia, category of Great employer.
2013 - 1. miesto, Diamanty slovenského biznisu, kategória Najdynamickejšie rastúca spoločnosť.
2013- 1st place, Diamonds of Slovak Business, category of the Most Dynamic Growing Company.
2011 - Fachmetall QM Context Award, kategória Kvalita.
2011 - Fachmetall QM Context Award, Quality category.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Továrenská 504
976 31 Vlkanová

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martina Richterová
E-mail: poslať životopis
ID: 3784761   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Horná hranica mzdy bude stanovená podľa jednotlivých kvalít uchádzača