650 - 1 000 EUR

Referent ekonomického oddelenia

GEVORKYAN, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská, Vlkanová
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práce ekonomického charakteru,
samostatná fakturácia,kompletovanie dodávateľských faktúr, kontrola dodacích listov, riešenie poistných udalostí, komunikácia so zákazníkmi v AJ

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650€+350€ prémie poskytované už počas skúšobnej doby

stabilná práca v mladom a súdržnom kolektíve
extra odmeny
firemné podujatia
dni zdravia

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, záujemcom ďakujeme za zaslanie CV.

Hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, precíznosť, logické myslenie, vedieť určiť priority, schopnosť vedieť si poradiť
Samostatnosť , dôslednosť a zodpovednosť za prácu, psychická odolnosť voči stresu

Keď sa bude blížiť deň Vášho pohovoru u nás....
vstanete z postele a otvoríte okno, myslite na to, že sú tam naše súčiastky,
keď použijete parfum aby ste urobili dojem na pohovore, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď naštartujete auto, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď otvoríte prvý krát dvere do našej firmy, myslite na to, že aj tam sú naše súčiastky,
keď absolvujete pohovor a vyberieme Vás, budete už navždy myslieť na to, že sa podieľate na výrobe súčiastok pre celý svet.
Automobily, kozmetika, kovania, ručné náradie, zbrane, klimatizácie, ropné čerpadlá a mnoho ďalšieho.

"Chcete patriť ku nám? Urobte prvý krok a pošlite nám svoj životopis."

Závod práškovej metalurgie - výroba kovových súčiastok lisovaním z práškov
Dodávame do celého sveta, do všetkých časových pásiem.
www.gevorkyan.sk
Bola nám udelená značka Inšpiratívny projekt v súťaži Via Bona Slovakia 2014, v kategórii Skvelý zamestnávateľ.
2018- EPMA
2017 - Zdravá firma roka- významný podiel v starostlivosti o zdravie zamestnancov
2016 - Zdravá firma roka- významný podiel v starostlivosti o zdravie zamestnancov
2015 - Členstvo v registri solventných firiem.
2015 - Membership in Register of Solvent Companies.
2014 - Inšpiratívny projekt, Via Bona Slovakia, kategória Skvelý zamestnávateľ.
2014 - Inspirational project, Via Bona Slovakia, category of Great employer.
2013 - 1. miesto, Diamanty slovenského biznisu, kategória Najdynamickejšie rastúca spoločnosť.
2013- 1st place, Diamonds of Slovak Business, category of the Most Dynamic Growing Company.
2011 - Fachmetall QM Context Award, kategória Kvalita.
2011 - Fachmetall QM Context Award, Quality category.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Továrenská 504
976 31 Vlkanová

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martina Richterová
E-mail: poslať životopis
ID: 3642458   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€+350€ prémie poskytované už počas skúšobnej doby