Obchodný zástupca / Dealer tabakových výrobkov - celá SR

GEVITA TABACO SK s. r. o.

Slovensko, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
august / september 2019
1500 + individuálne hodnotenie podľa skúseností / kontaktov + variabilná zložka podľa predajov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do etablovanej firmy na výrobu tabakových výrobkoch hľadáme dílera / obchodného zástupcu pre veľkoobchod / maloobchod na Slovenskom trhu - západ, východ, alebo dohodou.

HLAVNÉ ZODPOVEDNOSTI
- Cestovanie po celom Slovensku, prípadne po dohode možnosť rozdeliť pôsobisko na regióny
- Možnosť pracovných stretnutí na dvoch prevázdkach - Ružomberok alebo Galanta
- Aktívne vyhľadávanie a budovanie obchodných vzťahov
- Cieľavedomé zvyšovanie objemu predaja našich tabakových výrobkov

- atraktívne platové hodnotenie
- individuálne hodnotenie a benefity
- firemný mobil, notebook, firemný automobil aj na súkromné účely
- zázemie stabilnej spoločnosti a reprezentatívne pracovné prostredie
- na výber z dvoch prevádzok Ružomberok alebo Galanta
- možnosť výjazdov do zahraničia, účasť na medzinárodných výstavách

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť a samostatnosť
- ochotu často cestovať
- predchádzajúce pôsobenie v oblasti predaja tabkových výrobkov, alebo alkoholu, alebo potravinárskych výrobkov

Výroba a predaj tabakových výrobkov.
ID: 3712069  Dátum zverejnenia: 9.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 + individuálne hodnotenie podľa skúseností / kontaktov + variabilná zložka podľa predajov