Montér protipožiarnej techniky(šprinklér), zámočník, inštalatér, kúrenár, elektrikár

GETWORKS GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Inštalácia potrubných sieti podľa tech. výkresu alebo podľa pokynov majstra​

Inštalácia šprinklérov(pevných systémov požiarnej ochrany) podľa plánov

Čítanie plánov

​Montáž rúrkových držiakov​

​Zarezávanie závitov a drážkovanie potrubia

Montáž CO² hasiacich systémov a šprinklerovej centrály​

Obsluha pracovných plošín(vo výškach cca 15 metrov)

Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú

Zdravotné a sociálne poistenie

Kompletne hradené a zabezpečené ubytovanie

Vysokokvalitné pracovné oblečenie

Profesionálne pracovné náradie

Podpora českých a slovenských koordinátorov

Celoročné zamestnanie

Platená ročná dovolenka do 30 dní​

Ďalšie bezplatné školenia (obsluha pracovných plošín, zaškolenie na montáž sprinklerov)

Bonusy a prémie:

  • Vianočné prémie 200 - 400 €
  • Príspevok na dovolenku 200 - 400 €
  • Príplatky za nadčasy, sviatky, nedele alebo nočné zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

GETWORKS GmbH s 20 rokmi skúseností v oblasti sprostredkovania zamestnania v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zámočník, kúrenár, inštalatér, elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

​Vodičský preukaz skupiny B a jedno auto do tímu po dvoch​

Fyzická zdatnosť(schopnosť práce vo výškach)

Znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni A2

​Preukaz na prac. plošiny výhodou​

Skúsenosti s inštaláciou, údržbou, servisom protipožiarnych zariadení, montážnymi prácami, zváraním alebo iné skúsenosti zo stavieb

Spoločnosť GETWORKS GmbH pôsobí na nemeckom trhu od roku 2001. V Nemecku patrí k jednej z najlepších pracovných agentúr. GETWORKS GmbH je výnimočná tým, že pre svojich zamestnancov nie je len zamestnávateľ, ale aj priateľ a pomocník, ktorý je k dispozícií počas ich celého pobytu.
Ak sme ťa zaujali, pošli CV a buď s nami.

Kontakt

ID: 4742323  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac