Reagujte bez životopisu

Instalatér, potrubář, zámečník Německo GETWORKS GmbH

GETWORKS GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Hned !!! nebo dle dohody, Zaškolovací tréning - náklady preberáme my !!! August 2022
Mzdové podmínky (brutto)
2 966 EUR/měsíc2 966 EUR/měsíc Max. 30 dní placené dovolené, vánoční PRÉMIE

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zámečníky, montery, sprinklery, vhodné taky pro dovednosti z jiných profesí, voda, topení plyn ....nebo šikovní a zruční .... Jedná sa o kumulatívnu pozíciu.

Činnosti se kterými se mužeš setkat:

  • Instalace potrubních síti a systému
  • Montáže trubkových držáku
  • montáže stabilních protipožárních systému (sprinkleru)
  • uhlovaní sprinklerového portubí (pomoci kolen a spojek)
  • řezání závitu na trubkách (manualní i strojní)
  • dražkování
  • montáže hasicích systému
  • práce v regálech a na nužkových vysokozdvižných plošinách (stropní montáže)
  • práce ve stropních podhledech
  • jiné

Chcete se stát montérem v Německu?
Pošlete nám Vaši žádost o pracovní pozici na email [email protected]

Tešíme se na Vaše životopisy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracuj a vydělávej v německu !!!

  • německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou !!!
  • velmi slušný výdělek od 2966 € Bt. včetně diet v závisí také na tvých předešlých zkušeností
  • trvalé pracovní místo
  • zálohové platby na Tvůj účet
  • ubytování zajišťujeme my
  • kariérní růst
  • technické vybavení zajistí zaměstnavatel
  • a jiné benefity

  • tvá denní práce bude: nastoupit včas na pracoviště, udělat si svou práci, vrátit se na
ubytování, vše budeš mít vybavené, dohodnuté, dostaneš instrukce, adresy a jdeš na to !!!

Navíc při německé smlouvě máš nárok na:
  • dětské přídavky DE (Kindergeld cca 219 € na 1 dítě) německé zdravotní a soc. pojištění.

Informace o náboru

Chcete se stát součástí našeho týmu? Těšíme se na Tebe !!!
Stačí nás JEDNODUŠE kontaktovat: zašli e-mailem strukturovaný životopis nebo volej, podpora a pomoc v češtině !!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Getworks pomáhá společnostem s flexibilními potřebami pracovní síly v mnoha oblastech personálních služeb. Společnost byla založena v roce 2001 a specializuje se na oblast průmyslu, řemesel a péče a je zde pro své zákazníky a zaměstnance na dvou místech po celém Německu. Jako člen asociace dočasných zaměstnání iGZ je společnost Getworks jednou z nejlepších adres tohoto odvětví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Také vhohdné pro montážník protipožárních vodovodních rozvodů - springlermontážnik, vodárny, topenáři, sanita, elektrikáři, zámečníci, montáž regálů, jiné montážní práce

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

výhodou nebo se rychle učím nebo mám praxi v podobném odvětví ...

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Také vhohdné pro montážník protipožárních vodovodních rozvodů - sprinklermontážnik, voda, topenáři, sanita, elektrikáři, zámečníci, montáž regálů, jiné montážní práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost GETWORKS GmbH působí na německém trhu od roku 2001. Je jednou z nejlepších pracovních agentur v Německu. Společnost GETWORKS GmbH je jedinečná tím, že pro své zaměstnance není jen zaměstnavatelem, ale také přítelem a pomocníkem, který je jim k dispozici po celou dobu jejich pobytu.
Pokud jsme vás zaujali, zašlete svůj životopis a buďte s námi.

Kontakt

ID: 4264128  Dátum zverejnenia: 16.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 966 EUR/měsíc