Zámočník / potrubár pre protipožiarnu ochranu (sprinklermontér)

Getworks GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
hned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Teraz hľadáme:
• viacero montérov
• jednotlivcov, alebo tiež dvojice – trojice (radi vás zaučíme, sme zastúpený montérmi po celej CZ aSK)

Vaše úlohy:
• Prípravné a montážne činnosti pri inštaláciách potrubných rozvodov pre zariadenia sprinklerov
• všeobecné zámočnícke práce na stavbách potrubných rozvodov
o Upevňovanie držiakov
o Rezanie závitov s elektrickou rezačkou
o Izolácia závitov pri skladaní potrubných rozvodov

Váš profil
• Skúsenosti v hore uvedenom odvetví, aj tí čo by svoje odvetvie radi zmenili
• Skúsenosti so zdvíhacími zariadeniami sú vítané
• V tíme má byť aspoň jedno motorové vozidlo a aspoň jeden člen ktorý sa vie dohovoriť po nemecky
• Vlastniť lekárske potvrdenie na prácu vo výškach G-41

Prečo Getworks?
• Ponúkame pracovný pomer na dobu neurčitú, nadtarifný plat, diéty, príspevok na dovolenku a Vianoce, hodinovú mzdu od 16,00 €
• Nárok na dovolenku máte 24 a viac dní do roka. Ubytovanie vám vyhľadáme.
O zálohu môžete požiadať už po prvom odpracovanom týždni
• Podporu cez našich českých aslovenských kolegov z kancelárie a na stavbách
• Dlhodobé projekty vo významných spoločnostiach po celom Nemecku (miesta nasadenia podľa dohody)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Wir sind seit mehr als 18 Jahren auf dem Gebiet der Brandschutz- und Heizsysteme tätig. der führende Partner und HR-Anbieter namhafter Unternehmen, die sich mit der Ausführung von Schlosserarbeiten beschäftigen.
Unsere Mitarbeiter führen in kleinen Gruppen die sanitären und wasserlöschenden Seifen. Sprinkleranlagen und Schlosserindustrie in Deutschland und Europa. Wir bieten gründliche und personalisierte Schulungen und Schulungen an, um schnell das theoretische und praktische Wissen zu erwerben, das für die Arbeit erforderlich ist.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Getworks pomáha spoločnostiam s flexibilnými potrebami pracovnej sily v mnohých oblastiach personálnych služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2001 a špecializuje sa na oblasť priemyslu, remesiel a starostlivosti a je tu pre svojich zákazníkov a zamestnancov na dvoch miestach po celom Nemecku. Ako člen asociácie dočasných zamestnaní iGZ je spoločnosť Getworks jednou z najlepsich adries tohto odvetvia.

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu? Tešíme sa na Vašu prihlášku! Ak máte otázky vopred, radi vám telefonicky pomôžeme.

Dahlenburger Landstraße 31
21337 Lüneburg
Nemecko

Kontakt

ID: 3928497  Dátum zverejnenia: 15.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac