Elektrikár//pomocný elektrikár

Getworks GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
hned
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiacVanocni a dovolenkovy bonus/ detske pridavky/ Provize pri ruznych akcich

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy

• Inštalácie prípojok, osvetľovacích zariadení ako aj riadiacich a regulačných zariadení
• Údržbárske a opravárenské práce
• Inštalácie novostavieb, renovácia starých budov, pokládka káblov

Prečo Getworks?

• Ponúkame pracovný pomer na dobu neurčitú, nadtarifný plat, diéty, príspevok na dovolenku a Vianoce, hodinovú mzdu od 11,90€
• Nárok na dovolenku máte 24 a viac dní do roka. Ubytovanie vám vyhľadáme.
O zálohu môžete požiadať už po prvom odpracovanom týždni
• Podporu cez našich českých kolegov z kancelárie a na stavbách
• Dlhodobé projekty vo významných spoločnostiach po celom Nemecku (miesta nasadenia podľa dohody)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Denne sa na nás môže spoľahnúť okolo spolupracovníkov ako na spoľahlivého personálneho poskytovateľa služieb. Napínavé povolania, veľmi dobré ohodnotenie a skvelí zákazníci. S našou celonemeckou sieťou sme jedným z popredných poskytovateľov personálnych služieb v Spolkovej republike. Povolanie, ktoré sa k tebe hodí – nájdeš v Getworks!

Vitaj na palube, ak:

- Je tvoja silná stránka spoľahlivosť.
- Patrí k tvojim pracovným predstavám zmena.
- Nové úlohy nie sú pre teba žiadnym problémom.
- Tímová hra pre teba nie je neznámy pojem.
- Chceš zarábať zodpovedajúci plat.
- By sme sa mali čo najskôr zoznámiť.

Prvý dojem je dobrý? V tom prípade nám pošli svoje podklady na

[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Váš profil

• Skúsenosti v hore uvedenom odvetví, vyučenie v odbore výhodou
• Čítanie výkresov by ste mali ovládať
• V tímoch má byť aspoň jedno motorové vozidlo a aspoň jeden člen ktorý sa vie dohovoriť po nemecky

Getworks pomáha spoločnostiam s flexibilnými potrebami pracovnej sily v mnohých oblastiach personálnych služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2001 a špecializuje sa na oblasť priemyslu, remesiel a starostlivosti a je tu pre svojich zákazníkov a zamestnancov na dvoch miestach po celom Nemecku. Ako člen asociácie dočasných zamestnaní iGZ je spoločnosť Getworks jednou z najlepsich adries tohto odvetvia.

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu? Tešíme sa na Vašu prihlášku! Ak máte otázky vopred, radi vám telefonicky pomôžeme.

Dahlenburger Landstraße 31
21337 Lüneburg
Nemecko

Kontakt

ID: 3928467  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac