Opatrovateľ/ka, Opatrovateľ pomocnik, Opatrovateľ/ka seniorov v domovoch

GETWORKS GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmínky (brutto)
300 - 320 Kč/hod.1800 - 2000€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vase ulohy:
- Spolupraca pri zakladnych hygienickych cinnostiach
- Spolupraca pri telesnej hygiene a prijmani potravy
- Opatrovanie obyvatelov v domovoch

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vam ponuka Getworks:
- Atraktivne orientovane pracovne ohodnotenie s vianocnymi a dovolenkovymi priplatkami
- Zvycajne zmluva na dobu neurcitu
- Individualne poradenstvo prostrednictvom kontaktnej osoby
- Rozne moznosti nasadenia u nasich zakaznikov
- Realne sance prejst do kmenoveho stavu

Informace o náboru

- ubytovanie zabezpecene
- v pripade potreby vieme zabezpecit aj dopravu
- praca vo vybranych zariadeniach
- moznost dohodnutia turnusov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sociální péče

O Getworks:

Getworks pomáha spoločnostiam s flexibilnými potrebami pracovnej sily v mnohých oblastiach personálnych služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2001 a špecializuje sa na oblasť priemyslu, remesiel a starostlivosti a je tu pre svojich zákazníkov a zamestnancov na dvoch miestach po celom Nemecku. Ako člen asociácie dočasných zamestnaní iGZ je spoločnosť Getworks jednou z najlepsich adries tohto odvetvia.

Chcete sa stať súčasťou nášho tímu? Tešíme sa na Vašu prihlášku! Ak máte otázky vopred, radi vám telefonicky pomôžeme.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

opatrovetelstvo, zdravotnictvo

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Getworks pomáhá společnostem s flexibilními potřebami pracovní síly v mnoha oblastech personálních služeb. Společnost byla založena v roce 2001 a specializuje se na oblast průmyslu, řemesel a péče a je zde pro své zákazníky a zaměstnance na dvou místech po celém Německu. Jako člen asociace dočasných zaměstnání iGZ je společnost Getworks jednou z nejlepších adres tohoto odvětví.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Těšíme se na Tebe !!!
Stačí nás JEDNODUŠE kontaktovat: zašli e-mailem strukturovaný životopis nebo volej, podpora a pomoc v češtině !!!
ID: 3788507  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 300 - 320 Kč/hod.1800 - 2000€