Junior procesný inžinier (zváranie)

GETRAG FORD Transmissions Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec, Kechnec
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1 000 EUR brutto / mesiac, finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov. Garantovaný 13 plat. Príspevok na cestovné a ročný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie a riešenie výrobných problémov (kvalita, objem, náklady).
• Vyvíjanie procesných a výrobných kontrolných plánov, procesných skíc, procesnej dokumentácie a pracovných inštrukcií na zabezpečenie stabilného a bezpečného výrobného procesu.
• Tréning a podpora výrobného personálu.
• Vývoj prehľadov náhradných dielov a preventívnych plánov údržby.
• Uplatňovanie postupov pre kontinuálne zlepšovanie.
• Plánovanie, vývoj, vyhľadávanie zdrojov, uvádzanie strojov a zariadení na výrobu ozubených kolies a hriadeľov do prevádzky.
• Vykonávanie auditu výrobku vo výrobnej oblasti.
• Prijímanie rozhodnutí pri riešení technických problémov a podpora výroby.
• Plánovanie, koordinovanie a implementácia nových produktov na zverenej oblasti.

• Individuálny kariérny program pre zamestnancov.
• Garantovaný 13-ty plat.
• Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy).
• Príspevok na cestovné.
• Vreckové navyše pri zahraničnej služobnej ceste.
• Zvýhodnené stravovanie v našej reštaurácii.
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
• Odmeny za vykonané zlepšenia.
• Ročný balík benefitov pre oblasti šport, zdravie, kultúra, relax, nákupy.
• Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch.
• Práca v medzinárodnej automotive spoločnosti.
• Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.
PODPORUJEME zdravie (darcovstvo krvi, dni zdravia, vitamínové balíčky), šport (zdarma registrácia na MMM, prenájom ľadovej plochy), kultúru a rozvoj miestnych komunít
OSLAVUJEME naše úspechy napr. Letným firemným dňom, Vianočným večierkom, Teambuildingami a pod.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zareagujte na Profesii, alebo zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku e-mailom na kechnec.kariera@getrag.com.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.8.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technológie zvárania - nutnosťou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Anglický jazyk –pokročilý, nemecký jazyk – výhodou.
• Ukončené vysokoškolské vzdelanie v odbore technológie zvárania
• Vedomosti z oblasti konvenčných ako aj špeciálnych technológií zvárania.
• Poznatky z oblasti technických materiálov, ich správania sa pri zváraní a tepelnom spracovaní.
• Schopnosť analyzovať kvalitu spojov pomocou kontrolných metód.
• Vedomosti o systémoch manažmentu kvality (IATF, TS 16949, SPC, FMEA, ISO14001).
• Veľmi dobrá znalosť aplikácií MS Office, skúsenosti s SAP systémom výhodou.

GETRAG je s približne 15 200 zamestnancami vo viac než 20 lokalitách najväčším celosvetovým nezávislým dodávateľom systémov prevodoviek pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá. Spoločnosť so sídlom v nemeckom Untergruppenbachu vyvíja a vyrába riešenia prevodoviek pre automobilový priemysel. Portfólio zahŕňa manuálne, automatizované manuálne a dvojspojkové prevodovky. Spoločnosť GETRAG tiež ponúka škálu hybridizácií a elektrifikácií prevodoviek. V roku 2016 prešiel GETRAG v rámci akvizície pod spoločnosť Magna International a teraz je súčasťou jej divízie Magna Powertrain.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Perínska cesta 282
044 58 Kechnec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Žákovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3399991   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1 000 EUR brutto / mesiac, finálna ponuka v závislosti od skúseností a splnení kvalifikačných predpokladov. Garantovaný 13 plat. Príspevok na cestovné a ročný bonus.