Можливість для людей з України

Nadštandartná mzda - Chcete si zarobiť až 150€/deň ako kuriér? Príďte ku nám pracovať!

GeTech s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šoférov/kuriérov/vodičov pre rozvoz jedla v Bratislave, Žiline, Košiciach.

Zárobok až 17€/hod, v najlepších časoch až 20€/hod!

- rôzne bonusy, súťaže
- možnosť prenájmu vozidla za zvýhodnenú cenu v Bratislavskom kraji, disponujeme vlastnou autopožičovňou a sieťou autoservisov, kde môžte servisovať aj vlastné vozidlo za zvýhodnené ceny a s expresnými termínmi!!! To znamená že jazdíte stále aj keď máte poruchu na vozidle, poskytneme náhradné!
- môžte začať jazdiť okamžite aj keď nemáte vlastný dopravný prostriedok, nemusíte skladať depozit za vozidlo!
- týždňové vyplácanie zárobkov
- asistenčná služba pri poruche vozidla!
- jazdiť môže ktokoľvek, v prípade že nemáte vodičské oprávnenie možnosť rozvozu na bicykli alebo kolobežke.

Prosíme kontakt na email alebo m.č. +421910152154. Možnosť pracovať okamžite.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

kuriér, vodič, šofer, rozvoz

Sieť autoservisov zaoberajúcich sa komplexnou starostlivosťou a opravou všetkých značiek vozidiel so službami prepravy osôb a nákladu.
ID: 4435396  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac