Senior Quality Engineer (m/ž)

GETBID, s. r. o.

Místo práce
Nové Mesto nad Váhom
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsícmzda záleží od zkušeností kandidáta + VS mzdy 10 %

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Zajištění dodržování a implementace zásad kvality v rámci svěřených projektů
  • Provádění analýz hlavních příčin neshod a implementace opatření k prevenci opakování
  • Monitorování a vyhodnocování ukazatelů kvality a jejich kontinuální zlepšování
  • Aktivní řešení problémů týkajících se kvality v procesu výroby
  • Zodpovědnost za správu kontrolní dokumentace, včetně QRK a SPC
  • Komunikace se zákazníky a řešení jejich reklamací souvisejících s kvalitou
  • Účast na interních a externích auditech a implementace jejich doporučení
  • Tvorba dokumentů kvality, jako jsou 8D reporty, plány kontroly a PPAP
  • Školení pracovníků výroby v reakci na reklamace a zdokonalování kvality
  • Vytváření a monitorování akčních plánů zaměřených na zlepšení kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Zajímavé platové ohodnocení s měsíčním VS okolo 10 %
  • Další možné finanční odměny a bonusy v průběhu roku (+ 13. plat a 14. plat)
  • Benefity: multisport karta, stravování v jídelně, slevy na produkty, firemní akce a teambuildingy, jazykové dovzdělání se, e-learningové platformy
  • Zajímavá a dynamická práce v mezinárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostřední a přátelská atmosféra na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

manažment kvality, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

8D reporty - Pokročilý
audity - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • je potřeba mít zkušenosti na dané pozici min. 5 let
  • podmínkou je znalost nástrojů kvality a automotive standardů a norem
  • komunikační a organizační schopnosti
  • týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Dolejšková
Tel.: +420604903613
E-mail: poslat životopis
ID: 4835850  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc