Inženýr kvality systému

GETBID, s. r. o.

Místo práce
Senec
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Vypracování a implementace postupů pro správu dokumentů, včetně uchovávání a likvidace.
  • Vytváření, schvalování, zveřejňování, přezkoumávání, archivace, likvidace, ukládání a odvolávání dokumentů.
  • Zajištění a dohled nad systémem řízení metrologie v souladu s normou ISO 9001:2015 a interními postupy.
  • Dohled nad interní kontrolou meteorologických zařízení.
  • Provádění auditů v oblasti meteorologických měření.
  • Vyhodnocování dat a sledování klíčových ukazatelů výkonnosti.
  • Sledování a hodnocení procesů a spolupráce na jejich zlepšování.
  • Dodržování standardů 5S.
  • Spolupráce na zlepšování řízení kvality, BOZP a životního prostředí.
  • Plnění úkolů stanovených manažerem kvality.
  • Práce v systému IFS

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Zajímavé platové ohodnocení (+ 13. plat)
  • Roční bonus (vztahující se k výkonu společnosti 0-5% z ročního platu)
  • Benefity: 2 další dny volna, stravenky v hodnotě 6,40 €, příspěvek na DDS, příspěvek na vzdělání, multisport karta, účast na firemních a sportovních akcích
  • Zajímavá a dynamická práce v mezinárodní společnosti
  • Moderní pracovní prostřední a přátelská atmosféra na pracovišti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je světoznámá výrobní společnost, která se změřuje na výrobu strojů a dalších zařízeních založená na senzorech.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technické zaměření, zaměření na kvalitu

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
8D reports - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

praxe v oblasti je podmínkou

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Znalosti a zkušenosti v oblasti kvality, životního prostředí a bezpečnosti (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001)
  • Znalost metrologie, MSA
  • Základní znalosti statistiky
  • Zkušenosti s audity zákazníků, systémů, procesů a výroby
  • Technické znalosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktní osoba: Karolína Dolejšková
Tel.: +420604903613
E-mail: poslat životopis
ID: 4794660  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc