Inženýr pro rozvoj kvality dodavatelů v potravinářství

GETBID, s. r. o.

Místo práce
Senec
plný úvazek
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
2 200 EUR/měsícPlat závisí na zkušenostech kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hodnocení a řízení dodavatelů:
  • Vyhodnocování schopností a procesů dodavatelů ve spolupráci se zainteresovanými stranami.

  • Analyzovat schopnost potenciálních dodavatelů plnit normy a požadavky.

  • Pomáhat při výběru počátečních vzorků k ověření.

  • Přezkoumávat specifikace a spolupracovat s příslušnými týmy, aby byla zajištěna efektivní komunikaci s dodavateli.

Zapojení a zlepšování dodavatelů:
  • Účastnit se jednání o zařazení dodavatelů a jejich přidělování.

  • ​Posuzovat výrobní procesy dodavatelů a identifikovat oblasti pro zlepšení.​

  • ​Spolupracovat s externími stranami na zdokonalení výrobních technologií.​

  • Definovat kontrolní metody a techniky.

Audity a kontroly dodavatelů:
  • Účastnit se auditů dodavatelů na místě a přispívat do auditních zpráv.

  • Provádět kontroly prvních výrobků a vypracovávat potřebné zprávy.

  • Definovat a zajistit dostupnost přípravků a měřicích nástrojů pro pravidelnou kontrolu.

Školení a sledování výkonnosti:
  • Zajišťujte školení dodavatelů a interních týmů kvality.

  • ​Přispívat k programům zlepšování dodavatelů a sledovat klíčové výkonnostní ukazatele.​

  • Podporovat procesy nápravných a preventivních opatření, zajišťovat účinnost a řešení problémů.

Dodržování předpisů a bezpečnost:
  • Dodržujte pokyny vedení, interní předpisy a regulační požadavky. Udržovat bezpečné a vyhovující pracovní prostředí v souladu s předpisy.

  • Účastnit se požadovaných školení a přispívat k plnění cílů v oblasti kvality.

  • Přijímejte nezbytná opatření k prevenci nehod a úrazů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Plat bez vazby na výkon společnosti (100 % hrubého měsíčního platu)

  • Stravenky v hodnotě 6,40 € nad rámec zákona

  • 2 dny volna navíc nad rámec zákona

  • Roční prémie (v závislosti na výkonu společnosti 0-5 % ročního platu brutto)

  • Příspěvek na DDS (dobrovolné důchodové spoření)

  • Bezplatné školení v rámci pracovních povinností

  • Finanční příspěvek na vzdělávání - kurz anglického jazyka

  • Motivující platový balíček

  • Náborový bonus pro doporučeného kandidáta ve výši 1500 €

  • Zajímavou a dynamickou práci v mezinárodní společnosti

  • Zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti

  • Přátelská atmosféra a příjemná severská kultura na pracovišti

  • Možnost účastnit se firemních sportovních aktivit - fotbal, tenis, stolní tenis, volejbal

  • Multisportovní karta

  • Bezplatná zaměstnanecká autobusová doprava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost vyrábí stroje a zařízení založené na senzorech, které třídí a zpracovávají materiály v recyklačním, potravinářském a těžebním průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

Kvalita

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • 2 roky odborné praxe v oblasti řízení kvality dodavatelů

  • Další kvalifikace v oblasti řízení kvality, např. jako pracovník pro kvalitu (m / f / d), specialista kvality (m / f / d) nebo auditor kvality (m / f / d).

  • Znalost procesů auditu podle ISO 9001

  • Zkušenosti a znalost 8D a všech Q-metod pro nalezení příčiny

  • Silné technické znalosti

  • Zkušenosti s moderním zařízením a metodou testování kvality

  • Ochota cestovat do zahraničí

  • Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem

  • Dobrá znalost běžných systémů MS Office

  • Schopnost pracovat v týmu, asertivita, odolnost, flexibilita a dobré komunikační schopnosti.

  • Základní znalost statistiky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktní osoba: Natálie Kubincová
Tel.: +420733546448
E-mail: poslat životopis
ID: 4794652  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/měsíc