Можливість для людей з України

Máme pre teba jednoduchú prácu na 1 zmenu. Operátor výroby Ilava .

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,71 EUR/hod.príspevok na stravné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme pre teba jednoduchú prácu na 1 zmenu.

Hľadáme Operátora výroby v Ilave, ktorý bude mať na starosti:

- Výrobu prepravných a ochranných obalov pre našich zákazníkov

- Prácu so spájkovačkov , lepenie prepravných obalov a skladanie.

- Výrobu výstavného a reklamného balenia

- Povrchovú úpravu obalového materiálu

- Zákazkovú výrobu a ochranné balenie podľa požiadaviek

Budeš obsluhovať stroje a zabezpečovať výrobu kvalitných a spoľahlivých obalov pre našich zákazníkov. Kontroluješ kvalitu výroby a zabezpečuješ správne fungovanie strojov a zariadení. Pripravuješ materiály a náradie pre výrobu a čistíš pracovný priestor a zariadenia.

Typický deň v tíme Operátora výroby v Ilave zahŕňa:

- Prípravu pracovného priestoru a zariadení

- Prípravu materiálov a náradia pre výrobu

- Výrobu obalov a ich kontroly

- Čistenie pracovného priestoru a zariadení

Pracovná doba je 8-hodinová, s jednou prestávkou na obed.

Ďalšie príklady pre typickú náplň práce na pozíciu Máme pre teba jednoduchú prácu na 1 zmenu. Operátor výroby Ilava:

- Hľadáme operátora výroby, ktorý bude mať na starosti výrobu potravinárskeho balenia pre našich zákazníkov. Budete obsluhovať stroje na balenie, kontrolovať kvalitu výrobkov a zabezpečovať správne fungovanie strojov a zariadení.

- Hľadáme operátora výroby, ktorý bude mať na starosti výrobu plastových dielcov pre automobilový priemysel. Budete obsluhovať vstrekovacie stroje, kontrolovať kvalitu výroby a zabezpečovať správne fungovanie strojov a zariadení.

Ak ťa niektorá z týchto prác zaujíma, pošli nám svoj životopis a písomnú žiadosť na e-mailovú adresu uvedenú v kontaktoch. Tešíme sa na teba!

- U nás budeš pracovať na jednej zmene, čo ti zaručí lepšiu pracovnú rovnováhu a viac voľného času pre rodinu a koníčky.

- Nebudeš musieť sa stresovať s prestupovaním z jednej zmeny na druhú, pretože u nás máme jednozmennú prevádzku.

- Okrem toho ti ponúkame stabilnú základnú mzdu a možnosť získavať pravidelné bonusy za kvalitnú prácu.

- V prípade potreby ti radi poskytneme odborné školenia a tréningy, aby si sa mohol ďalej rozvíjať v našej spoločnosti.

- Pri práci budeš mať k dispozícii moderné zariadenia a technológie, ktoré ti uľahčia tvoju prácu a zlepšia tvoju produktivitu.

- A samozrejme, nezabudli sme ani na benefity ako stravné .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- Cieľavedomí a zodpovední ľudia, radi pracujú samostatne.

- Skúsenosti s obsluhou strojov sú výhodou.

- Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami.

- Flexibilita a ochota učiť sa nové veci.

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Hurtoňová
Tel.: +421911247040
E-mail: poslať životopis
ID: 4794597  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,71 EUR/hod.