Operátor strojov a zariadení pre najlepšieho zamestnávateľa v Martine. Priemerná mzda na tejto pozícii až 1650€.

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 392 - 1 650 EUR/mesiacPriemerná mzda 1650€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC strojov
Jednoduché korekcie v programe
Kontrola kvality vyrobených dielov
Podmienkou je technické myslenie a čítanie z technických výkresov a prax s prácou s posuvným meradlom.
Vyučenie v strojárskom alebo technickom odbore podmienkou.

Zabezpečené stravovanie s denným kreditom
Zabezpečené pracovné oblečenie a obuv
Profesionálny prístup nadriadených
Dobrý pracovný kolektív
Zázemie v stabilnej spoločnosti

Hľadáme uchádzača, ktorý má vzdelanie v oblasti strojárenského odvetvia. Podmienkou je ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie (strojárska priemyslovka, automechanik, drevovýroba a pod). Ak nemáte požadované vzdelanie potom je podmienkou mať prax na CNC stroji minimálne 6 mesiacov.
Prácu s posuvným meradlom a čítanie technických výkresov musí uchádzač ovládať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ak chcete naštartovať svoju kariéru, tak neváhajte a zašlite si životopis. Náš klient v Martine je významným priemyselným zamestnávateľom v automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Dobrý zdravotný stav
Ochota pracovať na sebe
Komunikatívnosť

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Hancová
Tel.: +421902692303
E-mail: poslať životopis
ID: 4794464  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 392 EUR/mesiac