Skladník

GETBID, s. r. o.

Místo práce
Senec
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 100 EUR/měsícod 1100 EUR v závislosti na zkušenostech kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu, který bude vykonávat:

  • vychystávání materiálu pro výrobu, vychystávání materiálu a následné balení pro export k zákazníkům a pro servisní služby
  • příjem materiálu, pohyby materiálu ve skladu
  • práci se systémem ERP
  • řízení na VZV
  • práci s břemeny a jeřábem
  • inventarizace zásob, optimalizace skladu, práce se skenerem
  • zpracování skladových dokladů (příjemky, vratky, výdejky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti
  • přátelskou atmosféru a příjemnou severskou kulturu na pracovišti.
  • práci v jednosměnném provozu v čistém pracovním prostředí
  • motivující platové ohodnocení
  • náborový bonus ve výši 500 €
  • 13. plat (100 % hrubé měsíční mzdy)
  • roční bonus
  • příspěvek na DDS
  • finanční odměna za odpracované roky
  • náborový příspěvek pro doporučeného kandidáta 1500 €
  • v případě práce přesčas příplatky nad rámec zákoníku práce
  • 2 dny dovolené nad rámec zákoníku práce
  • stravenky v hodnotě 6,40 € nad rámec zákoníku práce
  • bezplatné školení v rámci pracovní pozice
  • finanční příspěvek na vzdělávání - jazykový kurz
  • možnost účasti na firemních sportovních aktivitách - fotbal, tenis, stolní tenis, volejbal, Multisport karta
  • zaměstnanecká autobusová doprava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost vyrábí stroje a zařízení založené na senzorech, které třídí a zpracovávají materiály v recyklačním, potravinářském a těžebním průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktní osoba: Natálie Kubincová
Tel.: +420733546448
E-mail: poslat životopis
ID: 4794327  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/měsíc