Finanční kontroler

GETBID, s. r. o.

Místo práce
Senec, Slovensko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
2 300 EUR/měsícVýše mzdy závisí na zkušenostech kandidáta.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Koordinace s účetními odděleními a kontrola přesnosti záznamů, dohlížení na odklady se zaměřením na skladové zásoby, hmotné majetky a pracovní kapitál.

• Připravování ad hoc analýzy k jakémukoli relevantnímu tématu (žádosti o dotace, daňové kontroly, skupinové hlášení, firemní záležitosti...)

• Podpora týmu obchodního řízení a pomáhání jim porozumět pohybům a trendům, poskyování rad ohledně místních specifičností pro účtování mimořádných nebo skupinových transakcí.

• Komunikace s příslušnými zúčastněnými stranami v organizaci, abyste se dohodli na mezifiremních transakcích (jak P&L, tak B/S).

• Příprava záznamů a komunikace ohledně cenové politiky.

• Podpora finančního manažera při dokumentaci cenové politiky, zajištění dodržení těchto aspektů a pomoc s podáváním příslušných zákonem stanovených a daňových povinností.

• Koordinace uzavření měsíce, zajištění včasného, úplného a přesného doručení skupinových čísel, jak v místním účetnictví, tak v nástrojích pro skupinové hlášení.

• Správa a kontrola rozdílů mezi místním a IFRS hlášením, předvídání relevantních odkladů, příprava analýzy a komentáře k odchylkám oproti rozpočtu a minulému roku.

• Pomoc při přípravě místního rozpočtu a účetních nákladů / řízení nákladů.

• Vedení procesu pro podání účetních závěrek, shromažďování dokumentace, příprava výroční zprávy, komunikace s příslušnými zainteresovanými stranami (včetně externích auditorů), dodržování termínů a přéprava finálního podání v plné shodě s místními požadavky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce ve stabilní mezinárodní společnosti

• Přátelská atmosféra a příjemná severská kultura na pracovišti

• Práce v jednosměnném provozu v čistém pracovním prostředí

• Motivující platové ohodnocení

• Plat bez ohledu na firemní výsledky

• Roční bonus

• Příspěvek na penzijní připojištění

• Finanční odměna za senioritu

• Náborová prémie za doporučení kandidáta 1500 €

• 2 dny volna nad rámec zákoníku práce

• Stravenky v hodnotě 6,40 € nad rámec zákoníku práce

• Bezplatná školení v rámci pracovní náplně

• Finanční příspěvek na vzdělávání - kurz anglického jazyka

• Možnost účasti na firemních sportovních aktivitách - fotbal, tenis, stolní tenis, volejbal

• Multisport karta

• Zaměstnanecká autobusová doprava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je světoznámá výrobní společnost, která je zaměřená na výrobů strojů a zařízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Týmový hráč
• Účetní a daňový expert, včetně IFRS
• Přesný a analytický
• Microsoft Excel
• Orientace na výsledky a efektivní
• IT gramotnost a procesní orientace
• Výborná znalost angličtiny, další jazyky výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktní osoba: Natálie Kubincová
Tel.: +420733546448
E-mail: poslat životopis
ID: 4775988  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/měsíc