Nastúp priamo do kmeňa na pozíciu zriaďovač/nastavovač v Nitre.

GETBID, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
1 400 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda 1400 - 1600 € obsahuje základnú zložku mzdy + príplatky, prémie, bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie strojov na jednotlivé zákazky
  • udržiavanie chodu strojov v predpísaných normách
  • výstupná a vizuálna kontrola kvality jednotlivých súčiastok a následné zapisovanie do dokumentácie
  • práca je na 3 - 4 zmeny

  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • náborový bonus 500 €
  • stabilná práca s priateľským kolektívom
  • mesačné výkonnostné prémie (10% zo zákl.mzdy)
  • príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,72 €/hod.)
  • ubytovanie pre zamestnancov
  • každoročná valorizácia tarifných miezd
  • zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
  • zvýhodnený príspevok na stravovanie (stravný lístok v hodnote 4,50 € za doplatok 1 €)
  • doplnkové dôchodkové sporenie (2% hrubej mzdy mesačne)
  • príspevky zo sociálneho fondu
  • REKONDIČNÉ POBYTY NA 7 DNÍ v kúpeľoch zdarma

V prípade záujmu o inzerované pracovné miesto nám zašlite Váš životopis.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba komponentov pre automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • technická a manuálna zručnosť
  • čítanie technických výkresov
  • predchádzajúce skúsenosti s prácou na výrobných zariadeniach min. 2 roky,
  • zodpovedný prístup k práci
  • komunikatívnosť, ochota vzdelávať sa,
ochota pracovať na zmeny

GETBID, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Kocourková
E-mail: poslať životopis
ID: 4774973  Dátum zverejnenia: 2.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac